honda accord

honda accord

sasa_kadet je napisao(la):
ooooo masala. vidi ti iznenadjenja. nisam bio na bht 100 god, udjem i vidim da zeljo nije vise fordas nego je ponovo hondas :D sretno brate, samo polako. ne sumnjam da ce biti sekstra... samo nek si se rijesio fikusa :D

heheheeee jos da branike pripremim i ide u komoru na lakiranje i jos par sitnica:D

Crazydeaf je napisao(la):
Dobar honda :cool: samo naprijed ;)

Hvala valjda ce bit jos bolja dok se sredi sve kako sam zamislio :icon_smile:
 
Radovi zavrseni da puno ne pricam evo slike
15xo5ev.jpg

2zxtp8x.jpg

qs15qw.jpg

qrkw04.jpg

2w7if4h.jpg

240zrqf.jpg

334kbvp.jpg

1627bkh.jpg

28wnkb4.jpg

vhesec.jpg

2va1lag.jpg

2hdxwtc.jpg

24dk9cx.jpg

jue9nq.jpg

2pzcppf.jpg

r9q543.jpg

I jos 2 slike sa japancem
25evf45.jpg

dm6wba.jpg

Pa je i lamela dosla na red
34fgmk3.jpg

vpc46d.jpg



jos ostalo par sitnica i ima da bude tip top
 
BHT Ovisnik
s2000 moja tiha patnja:icon_sad:
sta je ovo,gledam u zadnje vrijeme svi lakiramo auta:lol: inace odlicna honda,sviđa mi se sve,samo malo mi bode ovaj crveni znak u oci i place za boljim felgama,nekim vise jap style ostalo sve extra:cool:
 
Član
Jednom Honda uvijek Honda ! :icon_smile:

Vecina normalnih ljudi tezi prema novom autu, samo manijaci za japanskim masinama se vracaju na staro ! Covjek proda novo/ocuvano auto i vrati se na 6 godina stariju Hondu u koju mora da ulaze X novca. De ti objasni to nekome ko nikad nije vozio ova auta ! :lol:

Cak je i Hrvat ( mislim da je DJ Popa na forumu) prodao 2003 god Civica K20 sa 205ks i kupio 5 godina stariju Integru DC2...


Zeljo, sretno, sve najbolje sa Akordom ! ;)
 
CoL3 je napisao(la):
s2000 moja tiha patnja:icon_sad:
sta je ovo,gledam u zadnje vrijeme svi lakiramo auta:lol: inace odlicna honda,sviđa mi se sve,samo malo mi bode ovaj crveni znak u oci i place za boljim felgama,nekim vise jap style ostalo sve extra:cool:
ma sad tremam jos sitnica da uradim oko mehanike pa onda felge 16 ili 17 vidjecemo:icon_smile:

:D
OmO je napisao(la):
Ispalo odlicno, farovi se uklopili tako dobroo :icon_biggrin: ;)

:D

zovite_sivac je napisao(la):
Jednom Honda uvijek Honda ! :icon_smile:

Vecina normalnih ljudi tezi prema novom autu, samo manijaci za japanskim masinama se vracaju na staro ! Covjek proda novo/ocuvano auto i vrati se na 6 godina stariju Hondu u koju mora da ulaze X novca. De ti objasni to nekome ko nikad nije vozio ova auta ! :lol:

Cak je i Hrvat ( mislim da je DJ Popa na forumu) prodao 2003 god Civica K20 sa 205ks i kupio 5 godina stariju Integru DC2...


Zeljo, sretno, sve najbolje sa Akordom ! ;)

hvala Sivac :icon_smile:
 
Član
Svidja mi se kako je auto odradjen. Crveni znak uopste ne bode oci. Ako mene pitas, auto na 16ke sa falcom, spustiit u pod i narucio bih Mugen wing repliku sa ebay za njega. Uradio naljepnicu HONDA PRIMO i stavio jap inox lonac, i onda samo detalje raditi... Farovi su odlicno ispali. Sa srecom, u zdravlju da se vozis i uzivas :)
 
etno je napisao(la):
Svidja mi se kako je auto odradjen. Crveni znak uopste ne bode oci. Ako mene pitas, auto na 16ke sa falcom, spustiit u pod i narucio bih Mugen wing repliku sa ebay za njega. Uradio naljepnicu HONDA PRIMO i stavio jap inox lonac, i onda samo detalje raditi... Farovi su odlicno ispali. Sa srecom, u zdravlju da se vozis i uzivas :)

hvala jos cu nesto cackat samo da se skupe pare :icon_smile:
 
Top