HONDA* accord

HONDA* accord

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam mazdu accord 1993 god 2.0 i
e sad imam problem blokiraju mi tockowi a neznam do cegaje izracio sam 3000 puta kocnice i one popuste nakog nekog vremena opet blokiraju i tako stalno do ceg abi to moglo bit dal znate?
 
Administrator
RE: Mazda accord

jesi li siguran da imas mazdu accord :icon_question: jel mazda ili honda :icon_question:
 
RE: Mazda accord

nismo je napisao(la):
jesi li siguran da imas mazdu accord :icon_question: jel mazda ili honda :icon_question:

HAHAHAHHAHA zaj*o se gledao neki klip u vezi mazde ccc HONDA heh hvala drug na isprawci
 
RE: Mazda accord

niksa je napisao(la):

heheheh ae preso se malo :D

hehe ma ne nesprdam se neg sj*o se malo :p ah i vass odma me u masinu ufatili :D heh

Ozb pitam dal neko zna kako da uklonim tak kvar blokiraju prednji tockowi i malo odvrnem saraf na boci odma popuste i tako stalno!!
 
Član
podji od pedale kocnice preko glavnog kocionog pa preko crijeva i na kraju ispitaj cilindre na tockovima - zabrekle gumice pa ne vraca
 
niksa je napisao(la):
podji od pedale kocnice preko glavnog kocionog pa preko crijeva i na kraju ispitaj cilindre na tockovima - zabrekle gumice pa ne vraca

drug sve isprawno sve je zamjenuto glawi kocioni cilindrri nowi ozraceno sve .. auto stoji u mjestu i zablokiraju a ja sumnjam na serwo uredjaj???
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
niksa je napisao(la):
podji od pedale kocnice preko glavnog kocionog pa preko crijeva i na kraju ispitaj cilindre na tockovima - zabrekle gumice pa ne vraca

drug sve isprawno sve je zamjenuto glawi kocioni cilindrri nowi ozraceno sve .. auto stoji u mjestu i zablokiraju a ja sumnjam na serwo uredjaj???

sta si nasuo ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top