honda accord (update)

honda accord (update)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: honda accord

Integra_Gsi je napisao(la):
napokon i ti dodje, pa ja da vidi raja da se i u bosni vozaju zvijeri hehe.. dobra honda skoro jaka ko i moja :)
Integra_Gsi je napisao(la):
Put your money where your mouth is! ;):lol::lol:

A ovo su njene origigi felge 15", prelakirane u crnu boju - winter setup

Zadnji lonac je MAGNAFLOW, full protočni, ali dosta stišan, tako da nije toliko
bučan, a pregrade su zaobiđene ;), a i ljepši je od fabričkog. A buka se lahko dobije, izbacim srednji lonac i onda grmljavina. (sjećaš se civica:icon_rolleyes:)

Sad zajedno sa aftermarket usisom, buka je ono taman :cool:
 
RE: honda accord

Colman je napisao(la):
Integra_Gsi je napisao(la):
napokon i ti dodje, pa ja da vidi raja da se i u bosni vozaju zvijeri hehe.. dobra honda skoro jaka ko i moja :)
Integra_Gsi je napisao(la):
Put your money where your mouth is! ;):lol::lol:

A ovo su njene origigi felge 15", prelakirane u crnu boju - winter setup

Zadnji lonac je MAGNAFLOW, full protočni, ali dosta stišan, tako da nije toliko  
bučan, a pregrade su zaobiđene ;), a i ljepši je od fabričkog. A buka se lahko dobije, izbacim srednji lonac i onda grmljavina. (sjećaš se civica:icon_rolleyes:)

Sad zajedno sa aftermarket usisom, buka je ono taman :cool:

ma joj onaj tvoj civic je bio stroj, ja ga nebi dao za dva takva accorda :)

samo mi je zao sto me nisi provozo u njemu, al valjda ces mat priliku nekad hehe

jesil planiro sta radit na njemu?? pozzzz
 
Član
RE: honda accord

ma joj onaj tvoj civic je bio stroj, ja ga nebi dao za dva takva accorda :)
samo mi je zao sto me nisi provozo u njemu, al valjda ces mat priliku nekad hehe
jesil planiro sta radit na njemu?? pozzzz


Heh... Kad si vec provozao integru, nemas potrebe da gledas unazad nekog tamo civica ;)
Kad navratiš vamo, dobiješ krug u ovome sada, da ne bude opet do mene :icon_biggrin:

A planovi, nista posebno, ali kad sam vidio na prodaju H22 ovdje kod nas, svašta mi je padalo na pamet, ali dosao sam sebi :icon_biggrin:
 
RE: honda accord

Colman je napisao(la):
ma joj onaj tvoj civic je bio stroj, ja ga nebi dao za dva takva accorda :)
samo mi je zao sto me nisi provozo u njemu, al valjda ces mat priliku nekad hehe  
jesil planiro sta radit na njemu??  pozzzz


Heh... Kad si vec provozao integru, nemas potrebe da gledas unazad nekog tamo civica ;)
Kad navratiš vamo, dobiješ krug u ovome sada, da ne bude opet do mene :icon_biggrin:

A planovi, nista posebno, ali kad sam vidio na prodaju H22 ovdje kod nas, svašta mi je padalo na pamet, ali dosao sam sebi :icon_biggrin:

ma onaj civic je bio dream car ba bjazi..
sto si doso sebi, znas i sam kako bi ti accord iso sa tim H22, nemoj da ti izmakne ta prilika! :cool:
 
Legend
RE: honda accord

kume kume :D
novo auto stari auspuh jel ovo :p

prejaka vozilica, sve najbolje

sretno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top