Hladan start motora

Hladan start motora

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
al kad cujem da ga ujutru turira,huja me uhvati,a to ugl. rade stariji vozaci :icon_mad:

:lol: Da to su obicno motori s karburatorima.Turira ga da se prije zagrije da moze krenuti,jer kad je hladan nemoze poci dok se dobro ne zagrije.To su muke po karburatoru. :icon_biggrin:
 
GTI FAN je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
al kad cujem da ga ujutru turira,huja me uhvati,a to ugl. rade stariji vozaci :icon_mad:

:lol: Da to su obicno motori s karburatorima.Turira ga da se prije zagrije da moze krenuti,jer kad je hladan nemoze poci dok se dobro ne zagrije.To su muke po karburatoru. :icon_biggrin:

ja sam mislio na dizele :icon_rolleyes:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
al kad cujem da ga ujutru turira,huja me uhvati,a to ugl. rade stariji vozaci :icon_mad:

:lol: Da to su obicno motori s karburatorima.Turira ga da se prije zagrije da moze krenuti,jer kad je hladan nemoze poci dok se dobro ne zagrije.To su muke po karburatoru. :icon_biggrin:

ja sam mislio na dizele :icon_rolleyes:

E to to, mene redovno bude turira ga jadnog ko da je kamion pa mu pritisak nabija a on zvoni ko tomo vinkovic!:lol:
 
Član
ma jbt ga ja da ga cuvam ako cu ga za dvije tri godine promjeniti vozim ga onako kako mi je potreba mogu ga i do 2000brzo voziti samo moram vise saltati;)
 
Top