HITNO!!!

HITNO!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to znam, al ne znam zbog ovih pozitivna i neg... to me zbunjuje... al nebitno, ja sam reko, ako bude trebalo jos, nek zove. moze se neposredno pred davanje odredit i vidjet mozel ili ne...
 
Član
drug sad ti kazem nije bitno to, nulta si, znaci svima mozes dat ne bitno jel taj neko + / - a tebi moze samo nulta...
 
Član
Jeste nesreca sa cengic vile ugl VELIKO HVALA momcima iz AMK Carbon(Anais, Alden,Bekir i njegova zena), hvala Veki i ekipi iz ASA-e.

Skupljeno je dovoljno krvi i operacija ce se obaviti ujutro u 8 i 20.

Njegova sestra me zamolila da vam prenesem ovu poruku:
" Vasa krv ce sutra biti u mom bratu i spasit ce mu zivot tako da ste od sada i vi moja braca... Od srca vam hvala..."
 
Član
Iceman je napisao(la):
Jeste nesreca sa cengic vile ugl VELIKO HVALA momcima iz AMK Carbon(Anais, Alden,Bekir i njegova zena), hvala Veki i ekipi iz ASA-e.

Skupljeno je dovoljno krvi i operacija ce se obaviti ujutro u 8 i 20.

Njegova sestra me zamolila da vam prenesem ovu poruku:
" Vasa krv ce sutra biti u mom bratu i spasit ce mu zivot tako da ste od sada i vi moja braca... Od srca vam hvala..."

svaka čast
 

IGY

Član
super drago mi je da se skupilo krvi, moja je takodze ta koja moze pomoci, ali imam povisen secer tako da mu opet ne bi odgovarala
zelim mu brz oporavak, i kad se moze otici u posjetu, mislim kad ces ici Madzide da odemo skupa
 
Član
IGY je napisao(la):
super drago mi je da se skupilo krvi, moja je takodze ta koja moze pomoci, ali imam povisen secer tako da mu opet ne bi odgovarala
zelim mu brz oporavak, i kad se moze otici u posjetu, mislim kad ces ici Madzide da odemo skupa

Ja sam svaki dan gore a od posjeta nema nista prije slijedece sedmice dok prodju operacije
 

EJ2

Član
nadam se da ce bit' sve kako treba

u mene je isto nulta pozitivna al' kad sam daleko

trebalo bi mozda stvarno napraviti listu sa krvnom grupom i mjesto odakle je ko pa ako ne daj boze zatreba kao za ovaj slucaj...
 
ljudi trebate svi biti dobrovoljni davaoci, ako ne zbog humanosti onda zbog sebe..jer oni koji nisu dobrovoljni davaoci ukoliko im zatreba krv moraju naci dobrovoljce bez obzira na hitnost..
ja nazalost zbog zdravlja ne mogu davati krv, a i kod mene je 0+

nadam se da ce momak biti dobro, a vama svaka cast na humanosti ;)
 

IGY

Član
Iceman je napisao(la):
IGY je napisao(la):
super drago mi je da se skupilo krvi, moja je takodze ta koja moze pomoci, ali imam povisen secer tako da mu opet ne bi odgovarala
zelim mu brz oporavak, i kad se moze otici u posjetu, mislim kad ces ici Madzide da odemo skupa

Ja sam svaki dan gore a od posjeta nema nista prije slijedece sedmice dok prodju operacije

ok, hvala
cucemo se jos ;)
 
Član
Iceman je napisao(la):
Jeste nesreca sa cengic vile ugl VELIKO HVALA momcima iz AMK Carbon(Anais, Alden,Bekir i njegova zena), hvala Veki i ekipi iz ASA-e.

Skupljeno je dovoljno krvi i operacija ce se obaviti ujutro u 8 i 20.

Njegova sestra me zamolila da vam prenesem ovu poruku:
" Vasa krv ce sutra biti u mom bratu i spasit ce mu zivot tako da ste od sada i vi moja braca... Od srca vam hvala..."

Ja bi cestitao momcima iz AMK Carbon kao i ostalima koji su pomogli
Naravno i momku zelim brz oporavak!
 
Član
ja sam nulta mislim ona bas rijetka al sam maloljetan mislim da bi to bio problem al eto naslo se ljudi.... zelim momku stvarno brz oporavak
 
Iceman je napisao(la):
Jeste nesreca sa cengic vile ugl VELIKO HVALA momcima iz AMK Carbon(Anais, Alden,Bekir i njegova zena), hvala Veki i ekipi iz ASA-e.

Skupljeno je dovoljno krvi i operacija ce se obaviti ujutro u 8 i 20.

Njegova sestra me zamolila da vam prenesem ovu poruku:
" Vasa krv ce sutra biti u mom bratu i spasit ce mu zivot tako da ste od sada i vi moja braca... Od srca vam hvala..."

massive respect za ovu recenicu, suza mi krenula....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top