HITNO ptrebna pomoc :-)

HITNO ptrebna pomoc :-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugovi bil mogao zamolit bilo koga ko je dobar u ovom pa da mi odradi lajsnu u boju auta a ovaj donji dio da ostane mat crni i isto da mi odradi ovaj donji dio u boju auta a da lajsna bude cmat crna.vec dugo prodajem ovu ibizu pa hocu da je malo osvjezim mozda budem imao vise srece..hvala puno unaprijed volio bi ako ko moze sto prije da mi to odradi jer bi to sutra radio...hvala puno stvarnoooo:cool:








evo postavio sam po 2 slike naprijed i nazad mi treba ...hvala unaprijed......
 
Član
Dobro izgleda auto ne bih ja nista mijenjo,cudi me kako da je ne prodas :icon_rolleyes:
Ako ces vec sta mijenjati kupi kakve joj felge ;)
 
adi187 je napisao(la):
Dobro izgleda auto ne bih ja nista mijenjo,cudi me kako da je ne prodas :icon_rolleyes:
Ako ces vec sta mijenjati kupi kakve joj felge ;)

promijenit cu ratkape stavit cu od leona one su malo drugacije ako joj istekne registracija dok je kod mene kupicu joj felge registrovat je i stavit vecu cijenu pa kad je prodam...a ovako bi je volio malo samo osvjezit...:icon_smile:
 
Član
evo malo sam ja cackao na jednoj slici...nije pro ali eto valjda moze malo pomoci..;)

95rdb7.jpg


a slazem se sa kolegom iznad,nadji neke felgice postavi vidjet ces razlike..Pozz
 
hvala svima na pomoci :cool: dans je ispolirana sutra hauba ide na farbanje ima tackica po njoj i ogulila se boja..ratkape cu sutra uzet ..moze LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top