Hitno potrebna pomoc!!!! 1.8 16V golf

Hitno potrebna pomoc!!!! 1.8 16V golf

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako znaci radi se o golfu 2 1.8 16V pl-motor obicni znaci 129 konja e hitno mi treba slika ili slicno raspored crijeva sa K-glave na dizne!!! Znaci one zeljezne cijevcice na K-glavi sto idu na dizne! Eto raja ako neko ima 16ku da mi to slika ili zna napamet bio bi mu zahvalan!
 

IGY

Član
RE: Hitno potrebna pomoc!!!!  1.8 16V golf

i ako nije vise moj ipak slike imam uvjek drage masine
nije PL nego je KR ali mioslim da je raspored isti
4uc5v6t.jpg

61p21xc.jpg

6cdo4fs.jpg

5y1umc9.jpg
 
Član
IGY je napisao(la):
i ako nije vise moj ipak slike imam uvjek drage masine
nije PL nego je KR ali mioslim da je raspored isti
4uc5v6t.jpg

61p21xc.jpg

6cdo4fs.jpg

5y1umc9.jpg

nije isto brate nemoze kao kod kr-a treba mi bas od pl ali hvala u svakome slucaju! Ima li iko pl hitno mi je fkt
 
Član
RE: Hitno potrebna pomoc!!!!  1.8 16V golf

TRKACIIIIIIIIIIIIII IMA LI IKO OBICNU 16ku??????????????????????????????????
 
Početnik
Gle ovo. ukoliko je rijec o 4 crijeva koja vode sa KE glave na 4 glavne dizne motora, sumljam da bi se ista promjenilo da ih izmjesas. on mora jednako davati benzin na sve

ali ako je rijec o ostalim crijevima osim ta 4, onda sve mora biti postavljeno na svoje mjesto. taj raspored nije isti u KR i PL, tj. uopce ta crijeva ne vode na ista mjesta niti su iste svrhe jer ja na tim motorima puno toga drugacije.

najbolje je da nadjes negdje PL-a ispravnog koji radi pa tako isto spoji
 
Član
Sto se tice crijeva za dizne, nije bitna koja ide na koji cilindar, samo ces vidjet da je duzina razlicita :)
[attachment=6995]
[attachment=6996]
[attachment=6997]
 
Član
HONEY je napisao(la):
Gle ovo. ukoliko je rijec o 4 crijeva koja vode sa KE glave na 4 glavne dizne motora, sumljam da bi se ista promjenilo da ih izmjesas. on mora jednako davati benzin na sve

ali ako je rijec o ostalim crijevima osim ta 4, onda sve mora biti postavljeno na svoje mjesto. taj raspored nije isti u KR i PL, tj. uopce ta crijeva ne vode na ista mjesta niti su iste svrhe jer ja na tim motorima puno toga drugacije.

najbolje je da nadjes negdje PL-a ispravnog koji radi pa tako isto spoji

ma kako nije bitno kada izmjesas dizne trokira drug...
 
Član
Onda ti nesto drugo nevalja. Jer sva 4 odvoda za dizne kontrolise jedan te isti klip unutar Kglave. Sistem ja takav da uvijek istu kolicinu goriva pod istim pritiskom baca u svaku diznu. Osim ako nesto nije uredu sa nekom komorom u Kglavi ili sa diznom.
Pretpostavljam da je rastavljana. Ako se nije vodilo racuna o APSOLUTNOJ cistoci prilikom rastavljanja i sastavljanja... najmanja praskica prljavstine u sistemu ce ti zablokirat diznu ili glavu.
Jetronic sistem pociva na mjerenju preciznih kolicina goriva pod visokim pritiskom kroz minijaturne otvore. Nije dzaba filter onoliki.
 
Član
syncro je napisao(la):
Onda ti nesto drugo nevalja. Jer sva 4 odvoda za dizne kontrolise jedan te isti klip unutar Kglave. Sistem ja takav da uvijek istu kolicinu goriva pod istim pritiskom baca u svaku diznu. Osim ako nesto nije uredu sa nekom komorom u Kglavi ili sa diznom.
Pretpostavljam da je rastavljana. Ako se nije vodilo racuna o APSOLUTNOJ cistoci prilikom rastavljanja i sastavljanja... najmanja praskica prljavstine u sistemu ce ti zablokirat diznu ili glavu.
Jetronic sistem pociva na mjerenju preciznih kolicina goriva pod visokim pritiskom kroz minijaturne otvore. Nije dzaba filter onoliki.

oki drug ako ti tako kazes a mozes li mi nabaviti sliku dizni od obicne 16 gdje koja ide
 
Član
RE: Hitno potrebna pomoc!!!!  1.8 16V golf

Samo da se zahvalim IGY-u i SYNCRu sto su pokusali pomosi a ostali svaka cast ;)
 
Član
RE: Hitno potrebna pomoc!!!!  1.8 16V golf

JUiCe je napisao(la):
Samo da se zahvalim IGY-u i SYNCRu sto su pokusali pomosi a ostali svaka cast ;)

hoces da ti ja posaljem kako to izgleda na puntu? ;)
ne ocekuj od sve raje da znaju rasporede crijeva na PL ili KR masini jer ne vozimo svi ista auta niti se svi razumijemo u iste stvari. jesi li probao koristiti google ili mozda posjetio neki od vw foruma.
 
Član
Proguglaj malo i nadji Bentley service manual CD za VW golf 2 GTI, to je americka knjiga i u njoj imas taj PL obradjen. Imas sve, motor, paljenje,gorivo i ostalo.
 
Početnik
JUiCe je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
Gle ovo. ukoliko je rijec o 4 crijeva koja vode sa KE glave na 4 glavne dizne motora, sumljam da bi se ista promjenilo da ih izmjesas. on mora jednako davati benzin na sve

ali ako je rijec o ostalim crijevima osim ta 4, onda sve mora biti postavljeno na svoje mjesto. taj raspored nije isti u KR i PL, tj. uopce ta crijeva ne vode na ista mjesta niti su iste svrhe jer ja na tim motorima puno toga drugacije.

najbolje je da nadjes negdje PL-a ispravnog koji radi pa tako isto spoji

ma kako nije bitno kada izmjesas dizne trokira drug...


nema K ili KE glave sekvencijalno ubrizgavanje naprimjer :D :D
 
Početnik
sama duzina i oblik crijeva bi trebao diktirati kako ce se postaviti. slicno kao recimo kod kablova paljenja. osim ako nije nesto nestandardno tu, sto ja znam.

ono sto je bitno je raspored ostalih crijeva, a ima ih jos dosta. za KR-a znam tocno kako ide, za PL nemam toliko dobro u glavi. ali u svakom slucaju crijevo na diznu za hladni start imas sigurno, dovod benzina, i povrat u rezervar. treba vidjeti sta jos ima KE (od PL-a) glava.

a sto je uopce konkretno problem sa tim motorom/autom, mozes mi reci?
 
Član
HONEY je napisao(la):
sama duzina i oblik crijeva bi trebao diktirati kako ce se postaviti. slicno kao recimo kod kablova paljenja. osim ako nije nesto nestandardno tu, sto ja znam.

ono sto je bitno je raspored ostalih crijeva, a ima ih jos dosta. za KR-a znam tocno kako ide, za PL nemam toliko dobro u glavi. ali u svakom slucaju crijevo na diznu za hladni start imas sigurno, dovod benzina, i povrat u rezervar. treba vidjeti sta jos ima KE (od PL-a) glava.

a sto je uopce konkretno problem sa tim motorom/autom, mozes mi reci?

Ma drug uabcio sam taj motor PL neki dan prije je bio 1.6 B sve sam stavio instalaciju procesor ma sve al mi trokira i ne vuce kako treba... Svijece nove pumpa nova set kvacila itd ma sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top