HITNO POTREBANA POMOC!!!!

HITNO POTREBANA POMOC!!!!

Član
Izgubio sam policu osiguranja a neznam gdje je auto osigurano, jer sam prije par mjeseci kupio auto i neznam gdje je vlasnik osigurao auto... Kako mogu saznati koje u kojoj osiguravajucoj kuci auto osigurano da bih moga ozeti duplikat... Molim vas Pomozite mi
 
Član
Zovnes covjeka i pitas. Ili pogledaj na okviru od tablica ili prometnoj mozda ima logo od osiguranja
 
Član
ma nista od tog nema ni na okviru, niti na saobracajnoj... vlasnika sam zvao ni on nezna... dali je moguce kako saznati to preko mupa
 
Član
mozda nije osiguran:lol: aj tulipana nezna gdje je osigurao mislim na ex vlasnika:icon_sad:
mozda je na zenu registrovao..?
 
Član
raymo je napisao(la):
mozda nije osiguran:lol: aj tulipana nezna gdje je osigurao mislim na ex vlasnika:icon_sad:



Ma nemam pojma :)... Stvarno sam u problemu sad.... ako neko zna nacin da rijesim problem nek mi pomogne

mislim rekao je on meni da je triglav... ja jutros odem kazem ime njegovo kaze da nepostoji u bazi podataka... katastrofa
 
Član
odi do murje plati taksu 10km il kafu i dobices kopiju i sa tom kopijom mozes voziti al na granici ce ti pravit problem zato odes do te osiguravajuce kuce i oni ti odrade novu(staru ce ponistit) i to zadovoljstvo kosta zavisi od 10 pa navise zavisi od osiguranja,.
uniqa je 20km nova polica
grawe 10 + 2 km za neski pecat
triglav 15 +pecat
ako si je regano preko neke auto kuce agenta dodaj jos na ove cijene malo kmica


kojoj opstini pripadas ako je novi grad sutra porani budi oko 7 na salteru petkom s je katastrofa, isto vazi i za ilidzu
 
Top