Hitno,mala pomoc

Hitno,mala pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molim one koji mogu sa youtube skidati mp3 format,da mi sa dva videa skinu.Hitno mi treba a ne mogu nigdje naci mp3 verziju,a ja sa real playerom mogu skinuti samo video!!!

Hvala unaprijed:)
 
BHT Ovisnik
www.vdownloader.com
najbolji program,samo stavis da ces u MP3 i kopiras link skine ti se pjesma,ima dosta fformata
 
Početnik
pa lakse da ti neko posalje te pjesme a ne da pretvaras sa youtubea, mislim ako ti posalje da ce kvalitet biti dosta bolji... upisi nazive pjesama pa cemo vidjeti sta se moze uraditi :)
 
Član
Hvala vam svima uspjela sam naci preko real playera convetrer i prebaciti u mp3 verziju. inace bila je u pitanju djecija pjesma snuggle bunny-i love you so
i
snuggle bunny-bunny party
Cisto sumnjam da neko od vas ima te pjesme,a ja nisam mogla nikako naci na netu mp3 verziju a na you tube ima video.U svakom slucaju ako neko vec ima mp3 neka posalje dobrodosao je ,jer je zasigurno tako bolji kvalitet zvuka:)
 
Član
ponekad je nemoguce naci pjesme koje imaju na youtube, pa zato cura trazi neki sw,a sto je onaj lik stavio vdownloader nije losh... Samo ti je problem sto ako skidas mp3 kvaliteta ti ide na 60kbps, pa onda moras dizat kvalitet pjesme...
 
Član
ne mozes ti tako dici kvalitet pjesme. ono ti moze umjesto tih 60 kasnije pisat npr 128kbps, ali nije ko "pravih" 128... kontas sta sam htio reci ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top