Hitno kvar golf 2 gti kr

Hitno kvar golf 2 gti kr

Član
Pozdrav ljudi hitno mi treba pomoc nece golf da upali,mislim upali radi dok nedadnes gas cim das gas ugasi se a dok radi na leru ruzno radi kao da radi na 2 klipa.hitno ako neko zna sta mu je.skinuo sam kapu i finger kao napuko dal moze do njega bit il je nesto drugo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Ok nista do ponediljka nemam gdje kupit


Sent from my iPhone using Tapatalk

A dal bi moglo jos sta bit osim fingera?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Ako ti bude pucao i dalje finger nakon zamjene ,provjeri nosace motora :icon_biggrin: mene je finger na kr -u otjerao skoro psihijatru :lol:
 
Član
Mjenjao druze nosace nove prije par mjeseci.al izgleda da nije finger.danas nasao tupu na plastici gdje filter ispod k-glave iznad filtera.izgleda da je tu uvlacio previse zraka i cim dam gas ugasi se.sutra cu zamjenit to i novi finger pacu javit sta je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Danas promjenio finger i zalijepio rupu i pukotinu na kutiji od filtera i dobroje radi samo opet mi nekako previse zraka vuce.sta bih mogao uradit pod tim pitanjem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Kad dam gas prvo ga malo gusi dubog zvuk a posle primi gas do kraja.sutra cu uzet novi zracni filter i svecice i tak jos pogledat malo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Jutros upali nece gas radi pod cokom cim dam gas ugasi se.slucajno pipnem onaj halov davac na razvodniku auto se ugasi posle malo pipko to i upali prima gas mozda do 3000 obrtaja i onda kao nema snage vise sad trebam otic kod covjeka po drugi razvodnik izgleda da je taj *****


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top