hitno hitno hitno!

hitno hitno hitno!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
molim vas za savjet
mali hladnjak mi curi a potesko mi je doci do njega, morao bih citavu instrument tablu skinuti a to i nije bas lahko u pezoa :D drug mi je preporucio da naspem neki prah pa da vidim hoce li on zacepiti tu rupicu, ali ne znam koliko je to sigurno i efikasno. pa ako je neko vec imao iskustva sa tim zamolio bih da bar kratko odg da li da to radim ili ne
 

LSD

Član
ako je manja rupica oce zacepit ali ako je sta vece nece to je 100%,kako jako curi??
 
Član
LSD je napisao(la):
ako je manja rupica oce zacepit ali ako je sta vece nece to je 100%,kako jako curi??

pa drug skoro neprimjetno... ne bih ni znao da mi nije maglilo staklo a gledao sam pod nogama nije uopste mokro (mozda malo) e sad jeste mi za jedno 10-ak dana nestalo permanta u hladnjaku nekih pola litra ne znam tacno
mislio sam to da vidim jer mi je hladnjak 60 km i majstor trazi 60 za ruke... nidje me nema :lol:
moracu cekat da se zaposlim pa onda praviti :lol::lol::cool:
 

LSD

Član
idi kupi prah,nezz kako se tacno zove i saspi u bocu kad auto bude imalo radnu temperaturu,i ostavi neka radi nekih 10-15 min i zavrsio si posao....bar sam ja tako odradio...a i kolega prekuce isto
 
Član
zacepit ce sigurno, samo kupi to ugriji auto na radnu temperaturu, odvrni grijanje do kraja i sipaj po malo naspi pola bocice nemoras citavu i ostavi auto da radi 20 min poslije toga. ako mislis da je veca rupica naspi citavu bocicu samo sipaj po malo nemoj sasut sve odjednom....
 
Član
ko sto rece adohera sipaj po malo,nemoj sve odjednom,ja sam jednom prilikom sasuto svei imao problem...jedva odcepio crijevo..
 
Član
e drug najbolje ti je da kupis bocicu s prahom ona kosta oko 3-4 km nije wise ,ja sam kupowao tu smjesu ali bila je u tecnom stanju i nije mi bas dobro zacepila mjesto na kojem mi je pustao hladnjak i onda sam kupio tu u prahu i RIJESIO PROBLEM.............
 
Član
e hvala svima sto ste odgovorili u tako kratkom roku :cool::cool::cool:
odlucio sam to pokusati sutra pa sta bude :icon_biggrin:
savjeti su jos uvijek dobro dosli hehe
:123:
 
Član
jos jedna pozitivna ocjena za PRAH, sve su ti rekli - par detalja - odvrni cep pa nek se grije do 90c, upaljeno grijanje na max, i malo pomalo sipaj - i naspi ti citavu slobodno.....i da, ne gasiti auto poslije, nego zavrni cep i idi vozaj se, ja sam se vozao preko sat vremena u komadu poslije, za svaki slucaj....i ne gasi grijanje, mozes ugasiti ventilator, al ne prebacuj na hladjenje....
 
Član
da obavezno PRAH nemoj da ti utrpa onu tecnost ona zna zacepit sve i vuc se po motoru ko slina, i ko sto tizex rece ili se vozaj ili ostavi da radi auto i grijanje min 20min. ;)
P.S.
nemoj da ti izleti sav prah odjednom pripazi da po malo sipas, pa kad vidis da ode to onda ponovo malo i sve tako, ako nece da ode malo ga prstom razbij i otici ce
 
Član
Evo i od mene glas za prah! Ja ga uvek imam u autu, al kao sto rekose malo po malo i pazi na temperaturu...;)
 
Član
e eto i to sam obavio danas i mislim da je uspijelo ;)
ne mogu jos sa sigurnoscu reci ali eto vidjet cu trosi li vodu i magli li pa da znam 100%
:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top