Hitno Audi tiptronic mjenjac

Hitno Audi tiptronic mjenjac

Član
Hitno mi je potreban savjet, ako neko zna dobrog majstora za ovu vrstu mjenjaca u blizini Sarajeva, Zenice...
 
Član
Moj prijatelj kaze da ima neki lik u Tesnju koji se time bavi...nadam se da ce te neko uputiti,ko je blizu Tesnja i okoline...
 
Član
Vedran87 je napisao(la):
Cuo sam i ja za tog nekog na Stupu ali neznam gdje se tocno nalazi, ako imas neki kontakt tel

Senad Zimic, 062/146-424
preko puta BP Braca Mujic , cesta ulaz gdje je Velux.

Kvar nekih 2500KM sitnica :icon_rolleyes: mozda i manje vidi kakve si srece.
 
Član
Danas bio kod jednog majstora i on mi kaze da je pukla neka ploca u mjenjacu, pusta ulje, dok ga naspe bude uredu, ali brzo ulje iscuri.. izgleda da je nesto ozbiljno otislo.. sutra cu zvati Senada da vidim s njim...ako je neko imao slican problem dobro bi mi dosao savjet
 
Član
Vedran87 je napisao(la):
Danas bio kod jednog majstora i on mi kaze da je pukla neka ploca u mjenjacu, pusta ulje, dok ga naspe bude uredu, ali brzo ulje iscuri.. izgleda da je nesto ozbiljno otislo.. sutra cu zvati Senada da vidim s njim...ako je neko imao slican problem dobro bi mi dosao savjet

Moze biti uljna pumpa, najbolje otidji na lice mjesta neka vidi.
 
Član
Vedran87 je napisao(la):
Hoce li biti potrebe da se skida mjenjac pa da se vidi sta je...

Nebi trebalo, mada postoji sansa da ti kaze
"nista,treba skinuti mjenjac pa viditi sta je" :icon_eek:

Senad je kvalitetan majstor trazi para ali garantuje za svoj rad.
Sretno
 
Član
ima i u zenici neki majstor koji pravi te mjenjace,i kazu svi da je dobar,ja neznam za njega,al vjerowatno neko sa foruma,ko je iz zenice zna za njega,pa pitaj...........
 
Top