HiTech Chip Tuning -Radna nedelja :)

HiTech Chip Tuning -Radna nedelja :)

Legend
RE: HiTech Chip Tuning -Launch control za VAG 1.9 TDI

trizex je napisao(la):
I de mi reci, jeste li biljezili neke "rezultate", jeste li ista dobili time, ili je ovo cisto bio experiment?

Ovo je prvo auto koje smo radili i nismo nista testirali, i za sada iskren da budem i necemo jer nemamo vremena fizicki da stignemo, al vjerujem cim ugrabimo vise slobodnog vremena provozacemo se do ciljuga da vidimo sta se desi kada je u pitanju reakcija odnosno neko vrijeme na SR ;)
 
Član
RE: HiTech Chip Tuning -Launch control za VAG 1.9 TDI

daki je napisao(la):
trizex je napisao(la):
I de mi reci, jeste li biljezili neke "rezultate", jeste li ista dobili time, ili je ovo cisto bio experiment?

Ovo je prvo auto koje smo radili i nismo nista testirali, i za sada iskren da budem i necemo jer nemamo vremena fizicki da stignemo, al vjerujem cim ugrabimo vise slobodnog vremena provozacemo se do ciljuga da vidimo sta se desi kada je u pitanju reakcija odnosno neko vrijeme na SR ;)

;) Sve ok, i pitam jer sam radoznao ima li "fajde", sumnjam da ce ici bolje od onog ko zna da "iskoristi" auto kako treba, ali ako bi posluzilo da se prave slicna vremena svaki put, e to je vec nesto :cool:
 
Legend
RE: HiTech Chip Tuning -Launch control za VAG 1.9 TDI

Upravo tako, mislim da ovo vrijedi samo za nekoga ko bi se "stelio" u nekoj klasi pa da manje vise ima neku mogucnost da postize sto konstantnija vremena, al vidjecemo jos sta kazu rezultati.
 
Legend
RE: HiTech Chip Tuning -Launch control za VAG 1.9 TDI

Škoda Fabia - 2005
Motor - 1.2 12V
Orginalna snaga = 64 KS / 114 Nm
HiTEch chip = 75 KS / 129 Nm

576692_463929706968092_1426027584_n.jpg
 

Prilozi

  • Photo-0071.jpg
    Photo-0071.jpg
    134,3 KB · Pregleda: 6
  • Photo-0073.jpg
    Photo-0073.jpg
    121,4 KB · Pregleda: 9
Član
RE: HiTech Chip Tuning -Launch control za VAG 1.9 TDI

Je li neka greska sa ovim kw? :icon_question:
 
Legend
RE: HiTech Chip Tuning -Radna nedelja

addo je napisao(la):
Je li neka greska sa ovim kw? :icon_question:

Greska greska jasta nego :D, sad iz garaze pa mi se svasta pricinjava :)
dobro si uocio ;)
 
Top