hidraulicko kvacilo-ubi boga u meni

hidraulicko kvacilo-ubi boga u meni

Auto passat 1990 1.6 td
kvacilo se nevraca u pocetni polozaj nakon sto ga drzim kojih 15 sekundi i zakuje pa ga moram fizicki vratiti da bih mogao presaltati, hajd reko cilindri uzmem 100% ispravne cilindre sa drugog passata montiram isto sranje i jos gore, probam ga zracit 5-6 puta cisto ulje izlazi i na glavnom i na pomocnom cilindru i nakon toga pocnem i ovo malo kose sebi na glavi cupat jer je i dalje isto ako ne i gore, dajete koji savjet da nedajem 160 maraka za dva nova cilindra jer sam 99% siguran da nisu oni
 
Član
tako je i kod mene na audiju kvacilo ostane na pola kad se vise puta pritisne ,i ja bi da vidim sta ce drugi reci :icon_rolleyes:
 
Član
drug samo cilindri ima davno isti problem tek akd sam oba nova cilindra stavio konačno riješio i evo već neke 3 god nemam problema a dok sam stavljao polovne svakih mjesec bio kod majstora
 
Član
Jel ima kod tebe opruga na pedali koja sluzi da vrati pedalu kvacila na pocetni polozaj? Ako nema, cilindri opet, treb'o si nove uzet i miran do daljnjeg. tu bukvalno nema sta drugo da bude, 2 cilindra, cijev izmedju njih, i crijevo koje dovodi ulje iz posude, to je kompletan hidraulicki sistem kvacila.
 
Član
Nemojte zaboraviti da to moze biti i do potisne ploce, poluge i lezaja. Opruge na potisnoj ploci su odgovorne za guranje ulja natrag i vracanje pedale vise od ostalih stvari spomenutih iznad
 
Član
Sambo je napisao(la):
Nemojte zaboraviti da to moze biti i do potisne ploce, poluge i lezaja. Opruge na potisnoj ploci su odgovorne za guranje ulja natrag i vracanje pedale vise od ostalih stvari spomenutih iznad

Zato sam i pitao da li njegov mehanizam ima oprugu koja vraca pedalu u pocetni polozaj ;) moj sistem to recimo nema, i desava mi se isti problem kao sto je i on naveo, s tim da ja znam da je to do mog "donjeg" cilindra, na mjenjacu, jer je onaj na pedali nov :D
 
Top