HI tech chip tuning,mišljenje

HI tech chip tuning,mišljenje

Član
Zanima me ako netko ima iskustva,ili je prije radio chip u HITECH tuzla ,da mi kaže kakvi su što se tiče chipovanja auta.
Želio bih chipovati golfa 4 1.8turbo gti, SM mi je poskup pa me zanima dali se isplati chipovati u HITECH(200KM) ili sabrati još para za SM(600KM).
 
Član
Jbg.druze kod mene je prijatelj cipovo bmw i extra je odradjeno sto se tice Hitech. I auto ide ko nevrijeme sad....eh sad sto se tice garancije ne znam bas kako to ide :/ i ja sam ak bogda ove sedmice ili pocetkom sledece u planu da cipujem audia :) pa ti se javim ;)
 
Član
Jbg.druze kod mene je prijatelj cipovo bmw i extra je odradjeno sto se tice Hitech. I auto ide ko nevrijeme sad....eh sad sto se tice garancije ne znam bas kako to ide :/ i ja sam ak bogda ove sedmice ili pocetkom sledece u planu da cipujem audia :) pa ti se javim ;)

Ajde javi kakvi su momci,jer ipak za chip u SM-u je previše 600KM pa nije avion jbt, a HITECH su mi rekli da je 200KM,samo neznam dali oni imaju dino test,kako opet da budem siguran da je povećana snaga..
 
BHT Ovisnik
nemaju dyno, u biti nema ti nitko,osim SM, u ZG i u N. Sadu, al osjetiti ces i sam snagu,velika je razlika u cijeni, slobodno cipuj u HI TECH, sigurno je ;)
 
Ajde javi kakvi su momci,jer ipak za chip u SM-u je previše 600KM pa nije avion jbt, a HITECH su mi rekli da je 200KM,samo neznam dali oni imaju dino test,kako opet da budem siguran da je povećana snaga..
eh, u SM imas valjke i lijepo provjeris i uvjeris se u promjenu, zato je i skuplje..sve ima svoju cijenu
 
Član
eh, u SM imas valjke i lijepo provjeris i uvjeris se u promjenu, zato je i skuplje..sve ima svoju cijenu

A jbg znam da ima sve svoju cijenu. AKO NEZNAS STA VALJA ,ZNAS STA JE SKUPO. Ali mi je malo previse za chip izdvojit 600KM,a u hitech 200KM, zato se i raspitujem kakav je taj hitech kad je cijena više od dvostruko manja.
 
Član
@mensur zar nije kod tebe vec cipovan ?
@agattu pa mozes cipovat u hitec pa odes nekad u sm na valjke ili u novi sad 15eura 2 mjerenja
 
Član
Nije bruda u stvari mozda ne znas promjenio sam auto ;) onog bijelog sam prodo sad sam uzeo 2004 godinu 1.9tdi pa cu gq radit iz pocetka :) al jos uvijek ne znak u sta se opredjelit jeli styling ili rejs :) ;)
 
ako ides uskoro de pitaj koja je cijena da cipuje 1.6 8v 75kw masinu iz golfa IV bio bih zahvalan ;)
a u SM-u imaju valjci ali opet ih moras platit ako hoces na valjke jer neide u cijenu cip i valjci ;)

P.S golf ima ugradjen plin ;)
 
Član
Ljudi znal neko koliko bi bilo chipovanje u hitech-u punto 2001g 1.9 jtd 59kw i na koliko bi se on mogao dići jer ovako je prilicno slab kad pogledam neke 1.9 imaju po 130 konja kod mene ko penzioner a znam da moze puno bolje ????:(
 
Član
Imate.ba na pik.ba ukucaj cipovanje ili cip i izbacit ce vam Hitech i pitate u p.p odgovrit ce vam lik...a ako hocete mogu vam br.naci
 
taj motor ima oko 80-85 ps moze ti ga dic na 115ps vrlo lahko a za detalje najbolje da pozoveš licno njih i sve ce ti rec sto se tice cijene
ev i ja na njihovoj stranici gledam ali nema cijena za ove malo lijeve marke a i motore
ew ti link http://hitech.ba/chiptuning.php
 
Top