HGP uradio 640HKS Bi-Turbo Golf R36

HGP uradio 640HKS Bi-Turbo Golf R36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidio sam slike i najave r36 modela, kao rekli biće golf V prvi s time, pa u VW rekli da kao neće bit, pa onda procurilo da će prvi passat imat taj motor, i kolko ja znam zadnja izjava iz vw-a je bila da tog motora za sad uopće neće biti, bar ne u golfu V i ovom passatu... a opet ko će znat..možda lažu da bude veća navala kad stigne..

A HGP ima na svom site-u sve,koje turbine koriste i takve stvari, s tim da performanse ovog modela nisu puno bolje od golfa IV R32 kojeg HGP "obradi", u nekim stvarima četvorka je i bolja zato jer ovo sad prvi put rade, četvorku rade valjda već 5-6 godina ak ne i više.. a i jeftinije je sigurno, mislim da tih 6-7 km/h nikom ništa ne znači..
 
Član
@ HONDA POWERR jesi ti meni sega materemi, ko si ti da ti polazem racune, al et posto si mi sega recu ti...jos ona ima 260ks nisam je jos cipovo nemam vremena od posla, a dogovor je bio da ga mogu dignut na 291 ks ali naso sam drugu tunersku kucu preko Srdjana to jest Dr Krvoloka gdje ce mi dignut na 300 ks. samo sad jos da me popusti poso pa da mogu odnjet elektroniku....nadam se da si sad sve svario....
i ovo nije tama za moju mazdu...i cipovanje zato ne postavljaj pitanja za nesto sto nema veze s ovom temom....
LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top