HelPPP

HelPPP

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas se vozim gradom.normalno laganica.odjednom mi pocne blinkat ova zaruljica od grijaca...i tako non stop.ja stanem ugasim auto,ponovo upalim ona opet pocne...auto normalno ide sve,samo malo slabije vuce...ostalo sve OK...inace radi se o golfu 4,TDI...sta je otislo...dali netko moze pomoci...
hvala unaprijed...
 
buraz provjeri radi li ti stop svjetlo na ocraviama se pale grijaci kada ode stop prekidac vjerovatno je isto i sa golfom sretno
 
Član
ma samo stop prekidac na pedali kocnice ili sijalice stop svijetla....nema sta drugo biti...
 
Član
Igor031 je napisao(la):
danas se vozim gradom.normalno laganica.odjednom mi pocne blinkat ova zaruljica od grijaca...i tako non stop.ja stanem ugasim auto,ponovo upalim ona opet pocne...auto normalno ide sve,samo malo slabije vuce...ostalo sve OK...inace radi se o golfu 4,TDI...sta je otislo...dali netko moze pomoci...
hvala unaprijed...

u mene je tako bilo...jest da je ssangyong musso al et...mozda je i kod tebe isto...otisao mi relej grijaca...150KM...a dosta auta koristi tu lampicu kao upozorenje,znaci novija auta imaju "samodijagnostiku"...i moj ima al nije bilo do toga nego do tog releja...nego ti njega skopacja na dijagnostiku pa ce ti reci...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top