help

help

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako raja....nedavno sam razbio auto i sad ga popravljam...imao sam masku sa duplim farovima...sa znakom...sad bih htio masku bez znaka ali ne mogu nigdje da nadjem...pa sam cuo da raja reze znak i prepravlja...sad ne znam da li to da radim ili se ima takva maska kupiti negdje...
jos nesto...hocu da nabacim duboke karambolke..jbg kad mjenjam nek mjenjam sve :D......ima li neko kakve svabske karambolke...
 
Član
Eh ovako nokke,evo nasao sam ti svabske karambolke relativno jeftino,evo ti oglas pa nazovi pa pitaj za njih:
http://www.market.ba/oglas/133299
 
Član
skupo mi je to prijatelju...a i uzeo sam opet sa duplim farovima...
sad me zanima posto sam uzeo karambolke hocu da stavim maglenke...gdje se ima kupiti?
 
Član
Vjerojatno imas kod kareta! Ja sam vidjao na autopijaci na standu, lik prodaje tuning opremu, stopke itd.. Imaju maglenke 70km mislim da su!
 
Član
Stavljaj nokke slike da vidimo kako izgleda to,eto ako budes dolazio na sljedeci SR u Sarajevu castis barem kolom
 
Član
ma nemoramo cekati SR...bice kola i čips veliki :D:D
jos jednom hvala ;)
kao sto rekoh sad trazim masku...nasao sam 60 KM original FK Automotive ...sad bih da prodam ovu svoju :D sa duplim farovima...nova juce kupljena
 
Član
pa gdje si priej poletio sa maskom bolan....ajde poslikaj malo da vidimo...BTW. ja nisam ni znao da si skrsio auto :S
 
Član
tibor987 je napisao(la):
pa gdje si priej poletio sa maskom bolan....ajde poslikaj malo da vidimo...BTW. ja nisam ni znao da si skrsio auto :S

ma jbg jarane desilo se...evo slicica mog auta...kako mi je samo krivo...al jbg napravice se ;) nek je ziva glava...
cuj gdje sam poletio s maskom...pa moram nabaviti dijelove :D:D:
 
Član
pa gdje ga razvali keno druze??? gdje ces nabavljati ovaj prednji blatobran odnosno lim ovaj kompletan s lijeve strane, ne znam kako se zove. znam da sam vidjo ondje u onoj radnji auto dijelova kod one donje fortune. ne znam kolko je para. mozes otic pa vidjet ak vec nisi zbavio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top