help

help

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ups sory moja greska moram biti log in da bi downloadowo a jos trazi nesta neki ip neam pojma nesta moram placat de imal ko karbon da mi napise cd key pleees
 
fast..tuning20 je napisao(la):
instaliro sam carbon e sad dal je problem sto mi grafika nevalja zato sto je integrisana :icon_question:

pa haveru nema sanse ak ti je integrisana graficka mora stopat i na najslabijoj rezoluciji kod mene je comp 3,5mhz 512 ddr2 rama i graficka nvidia gforce 7300 256mb mislim da je i opet ne moze na najacem a sad sam uzeo jos 2ggb rama sad kida glave:):):) uzmi drugu maticnu i stavi drugu graficku posto se ta ne moze ni izvadit samo ime govori "integrisana"
 
fast..tuning20 je napisao(la):
haveru ne stopa nego sve bijelo grafika mi 64 mb i valjda je do tog al opet neznam

ja mislim da posto ti je slaba graficka ne moze ni da pokrene igricu pa ti je zato sve bijelo najbolje ti je to da ti obrises cisto sumnjam prosto ne vjerujem da ce moci ikako jedino pokusaj kad budes inastaliravao da stavis custom da ne isnstalirava sve vec sam ono sto joj treba tako ce ti i uzimati manje prostora na hdd i mozda ce ti moci tako al mozda kazem
 
Član
NDEW-6LHG-F3L1-U2R4-1911

QHTT-QWGL-G1L7-L4F2-1911

I2VV-BTCY-D8D7-U3N3-1911

F5MM-6ATK-Y7H1-V6G8-1911

UH5V-CNTN-S5O6-B1F5-1911

C5NW-FSX6-G8X1-97L4-1911

LSUU-29UN-C0C1-B5Q8-1911

OCRR-R7XT-M7U3-J1Q6-1911

E5BK-JSMJ-P3K5-P8X3-1911

RB2S-67OH-H2E8-X7N5-1911

evo 10 komada nadam se da sam pomogao......
 
Član
Schumacher je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
instaliro sam carbon e sad dal je problem sto mi grafika nevalja zato sto je integrisana :icon_question:

pa haveru nema sanse ak ti je integrisana graficka mora stopat i na najslabijoj rezoluciji kod mene je comp 3,5mhz 512 ddr2 rama i graficka nvidia gforce 7300 256mb mislim da je i opet ne moze na najacem a sad sam uzeo jos 2ggb rama sad kida glave:):):) uzmi drugu maticnu i stavi drugu graficku posto se ta ne moze ni izvadit samo ime govori "integrisana"
GHz;)
sto se tice grafike,ima AGP slot u koji moze ubacit grafu koja se kopca preko agp-a,ne vjerujem da ima pci-e,al ima i preko agp-a dobrih graficki,ne mozes ocekivat sad da bude bolid,al za malo manje zahtjevne igrice ima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top