help,koja boja felgi?

help,koja boja felgi?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nermine,nezelim 17" to mi je ionak za zimu :D hvala ti na slikama, ajokeru,men se cini da ce crne........
moze lock ovdje.......
 
ivica je napisao(la):
nermine,nezelim 17" to mi je ionak za zimu :D hvala ti na slikama, ajokeru,men se cini da ce crne........
moze lock ovdje.......

pa,ljetne su.. cim malo sunce upekne na crne felge oni se malo rasire (17.5" )hehehe :lol::lol::lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
fine su i u toj boji sada...
mogao bi i u ovu boju farbati,alumium plava(takvu sam je nasao)



koliko se ja Nermine razumijem u ove boje i bojice,ovo sto ti hoces nije obicna boja i obicno farbanje,nego je eloksiranje aluminija i mnogo je komplikovanije od samog farbanja.

Ivica,mat crna,meni najljepse izgleda.;)
 
Član
Drug, ja sam svjestan da ti je dosadio izgled tvog auta, ali poslusaj druga ostavi ti to tako, kako jeste, cupra je prehebena, i nemoj je kvariti nekim sarenilom koje ces dobiti ako ofarbas u neku od ovih drecavih boja.
Auto je tamno sivo, felgice svjetlo sive i super, ja na tvom mjestu stvarno ne bih nista dirao...
 
Član
hudler je napisao(la):
Drug, ja sam svjestan da ti je dosadio izgled tvog auta, ali poslusaj druga ostavi ti to tako, kako jeste, cupra je prehebena, i nemoj je kvariti nekim sarenilom koje ces dobiti ako ofarbas u neku od ovih drecavih boja.
Auto je tamno sivo, felgice svjetlo sive i super, ja na tvom mjestu stvarno ne bih nista dirao...

upravu si drug,vidjet cu dal da ostavim sivo ili crno.........hvala na odgovorina ;) nermine i tebi hvala i da kupis seb bar 19 " :D MOZE LOCK
 
Član
Zlatne pofarbaj da skristalima da se sljaste i ima da muda otpadaju ! Prva kombinacija glava boli....
 
Član
Brate ne zna se koja je bolja od ove 4, sve ostalo ti je sivo crno pa bi crna bila onako neutralna i fino se slozila.

Meni se svidja najvise zelena, ali zelena sa slike ako je moguce dobiti takvu boju ikako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top