Hello!

Hello!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hi,

my name is Adriel.I'm new to this website and not sure how to use everything yet.I'm just crazy anything talk about bhtuning!
 
Hi, and welcome to this site. You can find lots of usefull things here and lot of peole here have knowledge about cars and anything related to them. And also despite all of the good people beware of jerks, there's few of them too...You'll get used to this in time...Once again welcome and remain active : )
 
Aj sad ku*ci te se kako znate engleski :)) Nego, jarane dobro ti dosao na ovaj forum, predstavi kolica ako imas i ostani aktivan:) znam da ne razumijes nista, ali sta cu ti ja, potrudi se malo, koristi google translate :).... ;);)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Aj sad ku*ci te se kako znate engleski :)) Nego, jarane dobro ti dosao na ovaj forum, predstavi kolica ako imas i ostani aktivan:) znam da ne razumijes nista, ali sta cu ti ja, potrudi se malo, koristi google translate :).... ;);)
legendoo :lol::lol:
edo_benz je napisao(la):
merhaba ;) ako si turcin znaces :lol:

Edo spameru :lol:
llegende ste obojica :)
And welcome guy :icon_smile:
 
Član
E sad ti jarane vidi kako je meni kad moram da citam/prevodim engleski nikako ne ide....Nadam se da ces se namuciti kao ja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top