...:::Hello:::...

...:::Hello:::...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Pa to i kazem, ovo je auto vise za usminkavanja, nego za tuniranja, a sto se tice performansi, mislim da si u potpunosti u pravu, jednostavno nema stvari koje bi mogao poboljsat, mozda jedino tvrdje opruge, vece felge i sire gume, cisto radi boljeg drzanja u zavojima kod brze voznje.

Meni iznad svega treba udobnost! Zato tvrdje opruge siroke gume i slicno, ne mogu da dodju u obzir. Mozda josh stavim momo patosnice i momo pedale i eventualno mozda rucku menjaca... Zadnji lonac sam kupio neki engleski proizvodjac namjenski radjen za taj auto. I narucen je KN filter zraka... O detaljima cu vas izvestavat.
 
Član
Pozdrav i dobro dosao! A kad probas airbag javi nam kako je proslo! :) Salim se, daj Boze da ti i ne bude potrebno!
 
Član
hvala svima na dobrodoslici u medjvremenu nije mi se dalo cekati pa sam otisao i stavio lonac zadnji... Fotke slede
 
Član
Hvala hvala. Razmisaljam o prodaji moga golfa GTD i kupovini mazde 626 samo stariji model od moje. Hocu da imam 2 jer su prejaka auta. Inace golfa sam isto malo sredjivao: alu fele, alarm+centralna,rucica menjaca od golfa4, sjedala od golfa3, ofarbao sam ga komplet je radjen vadjen motor i stakla i sve... NJega bi sada prodao i kupio mazdu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top