...:::Hello:::...

...:::Hello:::...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sminka se nastavlja, danas sam joj napravio komplet unutrasanje dash osvetljenje u crveno... I dosao je red na zupcasti komplet ulja i filtere remenje diskove plocice itd... Sta ces ako hoces da se vozis mora da se odrazava i ulaze.
 
Član
Hvala svima na dobrodoslici. Stp se tice avatara ja time ne oznacavam svoju nacionalnost vec izrazavam sucut Srbiji kojoj je nasilno oduzeto Kosovo koje je vekovima Srpsko. Molio bih administraciju da ovo uvazi kao razlog za ostanak ovoga avatara kojega koristim na svima forumima i niko nije smatrao da je neprikladan. Ukoliko vi smatrate da ne moze da ostane izbrisite moj korisnicki nalog necu se ljutit. I pozdrav za sve ljude dobre volje bilo koje nacionalnosti.
---------------------------------------------------------------------------------------------

 
Administrator
Zoro je napisao(la):
Hvala svima na dobrodoslici. Stp se tice avatara ja time ne oznacavam svoju nacionalnost vec izrazavam sucut Srbiji kojoj je nasilno oduzeto Kosovo koje je vekovima Srpsko. Molio bih administraciju da ovo uvazi kao razlog za ostanak ovoga avatara kojega koristim na svima forumima i niko nije smatrao da je neprikladan. Ukoliko vi smatrate da ne moze da ostane izbrisite moj korisnicki nalog necu se ljutit. I pozdrav za sve ljude dobre volje bilo koje nacionalnosti.
---------------------------------------------------------------------------------------------

ja sam zamolio jer ipak je ovo auto forumi svemu ostalom nije mijesto ovde pogotovo za politiku a ne zelim da te banujem radi gluposti zato jos jednom molim promijeni avatar
 
Član
I ja sam to primjetio i nije mi se svidjelo nimalo jer ovo nije forum politicki i necemo se svrstavati po nacionalnosti ali nisam htio da spominjem da ne bi "zaradio" ban! Zato su tu admini! A bilo bi dobro da ga skines sto jest jest! Ipak ovo je auto forum! S razumjevanjem!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top