Hello every everyone

Hello every everyone

Legend
X puta banovan na serverima sto sam pisao nas...
Ti ako ne znas pravila foruma, procitaj eksplicitno jos jednom, molit cu lijepo..
Kao drugo, engleski jezik je priznat u citavom svijetu, ne vidim razlog zasto bi to tebi i ovom gore smetalo..
Kao trece, napisao sam 2 posta na turskom jeziku, cisto da covjeku pozelim dobrodoslicu, nek se osjeca kao kod kuce ..
hoces jos razloga ili ti je ovo dovoljno ?
Mislim da jeste tako da necemo ici u dalju raspravu, ako imate nesto da mi kazete, obratite se preko PP obojica.
toliko
 
Član
Ti ako ne znas pravila foruma, procitaj eksplicitno jos jednom, molit cu lijepo..
Kao drugo, engleski jezik je priznat u citavom svijetu, ne vidim razlog zasto bi to tebi i ovom gore smetalo..
Kao trece, napisao sam 2 posta na turskom jeziku, cisto da covjeku pozelim dobrodoslicu, nek se osjeca kao kod kuce ..
hoces jos razloga ili ti je ovo dovoljno ?
Mislim da jeste tako da necemo ici u dalju raspravu, ako imate nesto da mi kazete, obratite se preko PP obojica.
toliko
No sikiriki drug sto se mene tice pisi na rumunskom ako hoj....
 
Član
Ti ako ne znas pravila foruma, procitaj eksplicitno jos jednom, molit cu lijepo..
Kao drugo, engleski jezik je priznat u citavom svijetu, ne vidim razlog zasto bi to tebi i ovom gore smetalo..
Kao trece, napisao sam 2 posta na turskom jeziku, cisto da covjeku pozelim dobrodoslicu, nek se osjeca kao kod kuce ..
hoces jos razloga ili ti je ovo dovoljno ?
Mislim da jeste tako da necemo ici u dalju raspravu, ako imate nesto da mi kazete, obratite se preko PP obojica.
toliko

Ma pusti ih ba Noke, sumljam da ikome ovdje smeta Engleski a pogotovo koji post ili koja rijec na Turkski.
Who cares about language.. Main thing is that we all get along and talk about our second favorite hobby, cars. :)
My knowledge of the Bosnian language is probably juist as bad as İlhans :wacky:
 
Top