Headlights (Jetta MK2)

Headlights (Jetta MK2)

jel ima ko da prodaje ovakve farove ili da zna mjesto gdje ima da se prodaju ovakvi farovi

 
Član
tesko ces nac jedino porucit nove, a ove od lige ja mislim da ih je prodo davno,ako ti se svidja ovaj fazon mozes rastavit farove i ofarbat u crno i ubacis sociva...... vidi i to sa ligom
 
Legend
jeftinije kupit nove , nego svoje prepravljati sa socivima .....

mislim da ih ima u FK , pogledaj u taxi bar gradiska
 
Gledo sam u Taxi Bar i dalje su 550 km. :icon_eek: nije li to malo skupo za jedne farove od jette mk2 :icon_rolleyes:
 
Član
jbg neke cijene u FK nisu realne ali boze moj. npr gevinde za golf 2 su oko 300KM a dok za punto gevinde kostaju 1500KM i gdje je logika.
 
go_baby_go je napisao(la):
Gledo sam u Taxi Bar i dalje su 550 km. :icon_eek: nije li to malo skupo za jedne farove od jette mk2 :icon_rolleyes:

trenutno je u taxi baru snizenje 50% na sve artikle na lageru, pa se raspitaj malo bolje;)
 
U taxi baru nemaju nikako ove farove i kazu da ih i ne narucuju o_O
pa gdje sam ja onda gledo ak nisam u Taxi baru xD al samo znm da su 550km idalje
 
Početnik
Nek ti Liga napravi farove, odmah u kompletu dobijes i sociva i bixenon, za duplo manje para, sta hoces... jeftinije ih neces naci, to je sigurno ;)
 
Oggy je napisao(la):
Nek ti Liga napravi farove, odmah u kompletu dobijes i sociva i bixenon, za duplo manje para, sta hoces... jeftinije ih neces naci, to je sigurno ;)

haman da ce tako bit
P.S na sto si mislo kad si pisao "Bixenon"
 
Top