HDR/ Fake-HDR

HDR/ Fake-HDR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@ IGY

samo kreni.. effekat je interesantan evo ovako sa jednom slikom, a kamoli sa vise (pravi HDR).
jutros sam probala jednu sliku u PSu podesiti (tamno, normalno, svijetlo) pa HDR.. ispade takodjer
dobro.




(and i hate edit but lol)
 

IGY

Član
evo jedna na brzaka tek toliko da vidim kako ide
a kasnije cu posvetiti malo vise vremena sad moram bjezati na posao
29woodk.jpg
 
Član
pa da, u PS-u radio okolinu, samo zamutio, dalje efekata nije nikakvih radjeno...ugalvnom slika je pravi HDR, tj. radjena od 5 slika razlicitih ekspozicija...i ispade, ovo sto ispade...
 
Član
odlicno..!

a ovu sliku sam u PSu prvo radila. napravila od jedne 5 (najtamnija > najsvijetlija)
i onda sastavila u ovaj dramatic look :)

p1top5dramjpg3018248wh7.jpg
 
Legend
RCat je napisao(la):
odlicno..!

a ovu sliku sam u PSu prvo radila. napravila od jedne 5 (najtamnija > najsvijetlija)
i onda sastavila u ovaj dramatic look :)

p1top5dramjpg3018248wh7.jpg

svaka cast za ovu,stvarno vrijedna pohvale ;)
 
dobre fotke rcat,samo malo pretjeran HDR,ok,istina da izgleda dramaticnije,ali je ipak malo pretjerano.:)

p.s. stize mi u ponedjeljak sony (dslr,juupi:)) a300k,jedva cekam pa pocenm i ja sa postanjem

Jedv ceeeeekam:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
p.s. stize mi u ponedjeljak sony (dslr,juupi:)) a300k,jedva cekam pa pocenm i ja sa postanjem

Jedv ceeeeekam:D

blago tebi i vjerujem da ces cijeli ponedjeljak sa manualom provesti :lol:
ja sam sebi izabrala  nikon d90 kit slr, ali ce potrajati jos koji dan dok bude moja
 
Član
hajde i ti erole da nabavis to vec jednom, pa da se i ti pocnes aktivno bavit fotografijom ko mi : ))) :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top