havarija na mjenjacu

havarija na mjenjacu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rijec je o mjenjacu golfa 2 1.6 diesel
[attachment=8986]
[attachment=8987]
[attachment=8988]
znal itko koliko dode novi mjenjac za ovog mog nema opravke
 
Član
mato druze sta je bilo,sta si mu radio pa skrsio transmisiju
ne znam bgm,ne kuzim se u dijelove za golfa
 
Član
nisam mu nista radio normalno vozio,iso jedno 50-60km/h kad odjednom se tockovi zakovase i tak......valjda ce se neko naci tko se razumije
 
ma nije skup sa 4 brzine ali ti dodje ugradnja oko 50 km a mjenjac vidi kod nekog majstora obicno oni imaju kad neko sebi ugradi sa 5 brzina ostavi ovaj stari
 
hi i meni je juce se isto desilo,al je mjenjac ostao bez ulja,5 brzina,moram se raspitat pa ti javim cjenu svog i s 4 brzine
 
Član
Ja sam imao 5-stepeni mjenjač od Golf 2 GTD i prodao sam ga za 100 KM.

Jest da sam ga dobio u nekoj kompezaciji, pa sam ga isturio za te pare, ali mislim da je to ta cijena bez ugradnje.
 
Član
ugradi sada 5 kada ugradjujes... bolje ti je ... a sto se tice toga ja mislim da ima toga po otpadima koliko ti volja :)
 
Početnik
mjenjac 4 brzine je 80KM, njega je lahko nabaviti, mislim da imam i ja kuci jedan, sa 5 brzina je 150+ KM i nije ga lako naci.. moras mijenjati i salteblu ako hoces ubaciti 5 brzina..
 
Član
imao sam neki mjenjac sa 5 brzina od mk2 gti,pa sam ga jucer zamijenio za 5 brzina za moju 2,sada je auto kod majstora da se to zamijeni,ali opet hvala vama svima sto ste mi pomogli.
 
Početnik
pa sto ga zamijeni, isti mjenjac (jos bolji) samo prebacis manje prirubnice sa svoga da mogu tvoje poluosovine i rijesio problem...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top