Hard Truck 18 wheels of steel ????

Hard Truck 18 wheels of steel ????

Član
Pozdrav raja..Ima li neko link od ove igrice..Igrica je starija ,pa ak neko ima link nek postavi :icon_biggrin:
 
Član
Evo nesta skidam pa cu viditi mozel

Skinuo sam instaliro sve oke..samo kad udzem u igricu trazi mi CD :icon_rolleyes:
 
Član
i mene zanima neka kamiondzijska igra, da ne otvaram novu temu dajte prijedlog koja je najbolje,
jos bolje torrent ;)
 
Član
18.Wheels.of.Steel.Extreme.Trucker.2 meni se ovo cini dobro, neda mi se sad skidati da probam pa da dam ocjenu
 
Član
treba mi crack hard Truck v1.2 [HUNGARIAN] ..nadzem englesku verziju al ovu nemogu da nadzem
 
Član
extreme trucker 2, german truck 2011, nisu losi:lol::lol: ajd ako treba bilo kakav simulator, ima moj mladji brat, prekuco svaki hahahahahha
 
Član
ja sam igrao 18 WoS American Long haul i nije mi los... nekako mi je euro truck simulator realan i zanimljiv zbog kamiona koji se naginje pri skretanju i kocenju.. ugl. ove novije nisam ni igrao... igrao sam neki simulator po snijegu ledu ili cemu vec... i on mi je bio skroz dosadan...
 
Član
imam ja swe ove 18 w of steel samo su na cd-u i sve sam ih presao koji se mogu preci nekad je malo dosadno dugo voziti;)
 
Član
raymo je napisao(la):
imam ja swe ove 18 w of steel samo su na cd-u i sve sam ih presao koji se mogu preci nekad je malo dosadno dugo voziti;)

Imo sam i ja prije i stalno igraoo ,al sad nemam CD
 
Član
http://thepiratebay.org/torrent/3523840/18_Wheels_of_Steel__Haulin__ skinuo par ovih 18 wos
ovaj mi je nekako najbolji
 
8.Wheels.of.Steel.Extreme.Trucker.2 igram trenutno, onak onak, nerviraju me mrtvi kamioni, nema sanse nikoga preteci, jos kad imas 2 3 prikolice, taman krenes i dodjes do pola neko naleti:lol::lol:. Onako zanimljivo je jer vozis u razlicitim krajevima svijeta, razliciti uslovi, voznja lijevom trakom i sl. Ali malo dosadi kad odaberes jedan region, pa jedna te jedna mapa, dosadi brzo! 18 WoS Convoy ili Haulin su zadnje verzije (mislim), a imaju i one starije, igrao sam skoro sve!

Kad vam dosade ti americki kamioni predjite malo na evropske, Euro truck simulator, German truck simulator i Austrian truck simulator, u sustini ista igra, samo razlicita mapa! Moguce je ubacivati razne modove pa i mape i sl! Ako bude ko zainteresovan potrazicu linkove!
 
Član
Skinuo sam Hard Truck 2 King of the road ..bolje od Haulin bio sam i to skinuo al nevalja
 
Član
Hard Truck 2 King of the road i ja sam ovu skinuo i nekad davo sam je igrao, njoj kamera nevalja jeidno je to zamjerka ostalo ;)
 
Top