Hard enduro

Hard enduro

Član
Suma, kamen, blato, voda, pjesak....

moje magare


2nusro9.jpg


akcija :)

2u6juoi.jpg


wvoa4m.jpg


n4thxy.jpg


3308wuw.jpg


34hgy7m.jpg
 

OmO

Član
Kako volim ove kroserice to je cudo jedno ;)

Postavi kakvih video klipova ako imas i naravno jos slika :D
 
Super Moderator
Crf je tvoj pretpostavljam? Male mi slike al fino izgleda. Ciji je ovo husrajbeg i koji je?
 
Super Moderator
Dobar dobar. Odakle si drug kuda se vozate inace? Mazno bi ti jedan krug i nasuo ti pun rezervoar haha :D
 
Član
A sto ne bi moglo :)

Inace vrtimo po Romaniji i Jahorini pa navrati..berg bi trebalo da je u tvom kraju kupljen..
Ima li jos neko slika, ja mislio zajednicku temu :icon_smile:
 
Super Moderator
Moguce ako je husaberg iz travnika? Prodjes li kad kroz grad sa crf-kom da je vidim :D nemam ja cime vise da idem po brdima :lol:
 
Član
Jeste husaberg iz Travnika, a prodjem ja i kroz civilizaciju mada imam drugi bike za asvalta :)

ovaj narandzasti mada je na ovoj slici i zeleni moj..








2zecw0y.jpg
 
Super Moderator
ahaaa pa fakat ti radis motore uradio si i ovog kawasakija ja i zaboravio da si teme stavljao na forum... Ko po sarajevu voza SRAD-a 750 uvijek ima kameru na kacigi :D
a volio bi vidjeti crf-ku uzivo ;)
to je od mog kolege husaberg, vozali smo se cesto zajedno i navozo sam se ja tog husaberga dobro je isao al je bilo posla na njemu da se uradi...jel sad u dobrom stanju? imao sam negdje sliku na tom husabergu al ne mogu je naci jbg
 
Član
Ne znam ko je sa sradom, njega sam vozio prije 12godina(prvi inection bike u to vrijeme u bosni i sire :) )

ht5wu1.jpg


A husaberg je super motor..momak koji ga je kupio je pedantan(odmah je mjenjao lezajeve, klizase lanca i jos neke sitnice) malo ulja voli popiti ali i to konta sad sredjivati kad stane vozanje...
 
Super Moderator
Al zato sad nema SRAD-a da ne trokira :lol: koji god prodje cujes trrrrrr
Husaberg dobro ide, nije los za vozit, samo se meni ne svidja sto je sve na kontra strani (lanac, kurbula) i sto mu je kvacilo hidraulicno
A odavno on trosi ulje i nema neku kompresiju vrijeme mu je da se radi

evo husaberga tog

http://www.youtube.com/watch?v=KKFiUnkhRv0
 
Član
Moj srad je bio nov i nije bilo tr tr :) to najvise bude sto ljudi misle kad kupe suzuki ne treba vise nista dirati samo vozi..
A husaberg je malo neobican ali ima neki shmek..ovaj je dobio neki klip stali uz njega ali on hoce novo da stavi..bice da je to taj sa videa..
 
Super Moderator
Pa znam da je tad bio nov i da nije trokirao al sada svaki trokira, jer kao sto ti kazes ne odrzavaju, a kad se kod njega to pojebe, onda niko ne zna ustimati vise :lol:
Ma jest to je taj husaberg nema drugog ovdje jedan jedini je bio i sto kazes ima neki smek
 
Član
Sad se sjetih da je moj drug nekad prije 10tak godina prodao u Travnik srada :) plavo bjeli samo sto sam mu ja rep iz bijele prebacio u crnu varijantu.. a daju se ustelovati oni fino nego je problem suvi rezervoari..onda ono korozija kao prasak ebe stvari..
 
Top