Har3

Har3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravo zdravo :D

Evo da se i ja predstavim, maloprije sam se registrovao, dobar forum, aktivan poprilicno, moze se jak protal od ovog napravit :D samo naprijed...

Eh sad iz Sarajeva sam, trenutno ne vozim nista, sta vishe nemam ni vozacki :( planiram sad uskoro pocet se peglat s tim ... neki kao plan mi je uzet GTi-a dvicu ... tako ako bog da :D

btw : onaj zakon od 6 mjeseci, nista ne vazi jos ? Ne primjenjuje se barem ?
 
Član
Hehehe ma vozio sam ja i jace :p samo sto to jos ne pise na papiru :D:D

Eh izbrisase mi temu :( misliti i cniniti nije isto, a uz to ono je nasa svakodnevnica, sta znas mozda je tvoje auto bas kucano ;) a ti to i ne znas . Lijepo se informisati .
 
Administrator
Har3 je napisao(la):
Hehehe ma vozio sam ja i jace :p samo sto to jos ne pise na papiru :D:D

Eh izbrisase mi temu :( misliti i cniniti nije isto, a uz to ono je nasa svakodnevnica, sta znas mozda je tvoje auto bas kucano ;) a ti to i ne znas . Lijepo se informisati .

znam ja da se sve to zna i mnogi to rade al nije ovaj forum mjesto na kojem se takvi savjeti dijele
PS bez ljutnje
 
Član
Dobrodosaoo... hmm, sto se tice getace, nije za pocetnike :D
A sto se tice zakona, koliko sam ja upucen k´o polozi do juna ne kaci ga novi zakon... mislim na testove...
 
Član
dd...hihi..ja sam krenuo od dizela..vrlo daobar za pocetak..al mi je sad dojadio..heheh
treba mi nest brze
 
Legend
pozdrav i dobro dosao....ako vozis imalo,nije gti prob........a sto se tice
ovog zakona 6mj , to vise ne mozes ni stici,neko kaze crno,a neko bjelo :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top