Hapsenje zbog kazne...

Hapsenje zbog kazne...

Član
Kazes dobio si kaznu za narusavanje javnog reda i mira u iznosu od 150 KM?
Kod nas u Mostaru ometanje javnog reda i mira iznosi 500 KM.
 
Član
Jedan poznanik je imao kazni oko 7 hiljada sto u saobracaju sto tuce I razni ispadi nikad dana nije bio u cuzi a dolazile su koverte I opomene puna kutija od cipela ih ima :D
 
Član
Nista ne brini ja imam po zadnjoj evidencini preko 3500 KM kazni, tih plavih koverti je dolazilo toliko da su imali jednog postara samo za mene ali eto jos uvijek nisam u zatvoru kao prvo ne zivim na adresi koja mi je u cipsu a i ni na toj adresi me nisu nikad trazili... Taj sto je isao u zatvor je stvarno baksuz onda :D
 
Član
Plati to i riješi se sranja,svakako je moraš platiti išao u zatvor ili ne,makar je tako meni na papiru pisalo.
 
Član
Pa pise da moras platiti naravno, nece pisati nemoj platiti :D Kad tad ces morati platiti kad ti bude trebala nova vozacka ili da reg auto na sebe ali bas da ce te odmah u zatvor strpati sigurno da nece :D
 
Član
A biseru lijepi jesi li razmišljao da se prvo obratiš internoj kontroli MUP-a i da podneseš prijavu za nekorektno postupanje i zanemarivanje izjave date pod materijalno krivičnom odgovornošću? Sad si zakasnio.
 
Nista ne brini ja imam po zadnjoj evidencini preko 3500 KM kazni, tih plavih koverti je dolazilo toliko da su imali jednog postara samo za mene ali eto jos uvijek nisam u zatvoru kao prvo ne zivim na adresi koja mi je u cipsu a i ni na toj adresi me nisu nikad trazili... Taj sto je isao u zatvor je stvarno baksuz onda :D
E to bi je malo olakšalo ako mi vjerujes
 
Top