hankook,sportiva,sava

hankook,sportiva,sava

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hankook w440 M+S
sportiva M+S
sava ESKIMO S3 M+S

koju mi preporucujete, imaju li igdje testovi koje su gume bolje, suzio sam izbor na ove 3 koje su tu negdje u cijeni.. dajte savjete i da idem po njih.. pozdrav
 
Član
nasao sam testove, u dimenziji 205/55 R16 je medju najboljima hankook ali nema je medju 185/60 14 koja meni dimenzija treba:icon_confused: sportiva i sava su lose- na testovima..
 
Član
Pusti testove, ako ces normalno vozit po snijegu ni ta Sava ti nije losa, ako imas para, protegni se na Hankook ;)
 
Član
Ja sam vozio dugo hankook w400, od prosle zime imam hankook w440 ice bear, odlicne gume. neces se pokajati, nisu ni preskupe.
 
Član
ma kupi savu s3,extra gume za snijega,a nisu puno para.Vozis se na njima samo zimi , cim dodje ljeto obavezno skidaj i te ti gume mogu biti preko tri godine.
e sad hankook jest bolja guma ali je i skuplja,ali brate i s3 razvaljuje po snijegu.
 
Član
hankook kupljen, DOT 3609:D kaze covjek u petak mu doslo 50 pari hankook 185/60R14 i mene zapale predzadnje, jos jedan par samo ostao.. nadam se da cu biti bas prezadovoljan jer sam prosle zime i s tigrovim bio prepreprezadovoljan a mislim da je hankook jedno 44x bolja od tigrove:D hvala na pomoci, hankook naprijed tigar nazad, mada su i tigrove skoro nove nisam ih puno ljeti vozao 2 mjeseca, a zimi se skoro nista nisu potrosile, ja sam uglavnom zadovoljan, ulozeno-dobiveno 5;);)
 
Član
vrhunske gume, 3 dana vozim na njima, uzitak okretati volan, drugaciji gazeci sloj extra extra.. a i zafrkao sam se DOT je 3909.. znaci negdje prosle sedmice proizvedene.. ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
vrhunske gume, 3 dana vozim na njima, uzitak okretati volan, drugaciji gazeci sloj extra extra.. a i zafrkao sam se DOT je 3909.. znaci negdje prosle sedmice proizvedene.. ;)

S obzirom da je sad 44 sedmica 2009 godine tvoje gume su proizvedene u predzadnjoj sedmici septembra... :)
 
Član
DaMs-82 je napisao(la):
elmir je napisao(la):
vrhunske gume, 3 dana vozim na njima, uzitak okretati volan, drugaciji gazeci sloj extra extra.. a i zafrkao sam se DOT je 3909.. znaci negdje prosle sedmice proizvedene.. ;)

S obzirom da je sad 44 sedmica 2009 godine tvoje gume su proizvedene u predzadnjoj sedmici septembra... :)

upravu si :D malo sam se ja zaj*unio.. a ako nije tajna napisi koliko si platio po komadu tu dimenziju 175/70 R13..:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top