Hankook gume ??? iskustvo

Hankook gume ??? iskustvo

Da li je neko od vas imao iskustva s Hankook gumama, naime imam na jednom mjestu dobru ponudu tih guma pa da vidim sta reci od vas.
Rijec je o LJETNIM Hankook ventus v12 evo gumama tj sa slike...
hankook-evo-v12.jpg
 
Član
imam ja dvije ljetne, bas ovaj model, sve preporuke sto se guma tice, ja sam prezadovoljan,vozio sam ih jednu sezonu al ko da i nisam, i sad ko nove
 
moram priznati da su me prepali ovi konkurenti u prodaji i par ljudi,koji kazu kako je to marka ispod SAVE..Ne znam ali meni su se dopale na oko,proslo ljeto sam furao 2 BARUM,a 2KUMHO i mogu reci da su sranje i jedne i druge.A za ove onda vidjecemo mislim da cu ih uzet...:icon_smile:
 
Član
haha marka ispod SAVE hahaha sta sve necu procitati..
uglavnom na golfu 4 sam imao v12 u dimenziji 225 40 18 i 2 godine sam vozio na tome po meni odlicna guma. Prodao sam felge dalje gume su bile po meni za mjenjanje ali momak kaze da je zadovoljan.
Sad je golf na 15kama i continental gumama ali o5 idu 17ke na proljece i hankook w12.
 
Član
Odlicna guma,neces se pokajati ;) I pusti te price losija od ove one,to ce reci onaj koji je nije vozio nikako.Naravno da nije u rangu sa Michelin ili GY,ali svakako je guma za pohvalu i nije bacanje para. :123:
 
Član
Ja ih uzimam za Integru,gdje god sam čitao kažu da je best buy totalni,puno ljudi u UK ih imaju na ITRovima i kažu 80% Potenze RE001 za 60% manju cijenu,meni dovoljno...
 
Član
Ventus i ventus prime odlicna guma Ne cvile na vrucem asfaltu a i po mokrom nisam imao klizanja Za normalnu upotrebu za mene best buy Na slabijim autima ne trose se olahko Treba bjezati od hankook centum Uglavnom je uza dimenzija sa visim prfilom klize po mokrom i nista gore nisam vozio
 
ja sam vozio proslu sezonu na ventus prime i prezadovoljan sam sve preporuke , nisu se nesto specijalno ni potrosile a dobro se ponasaju i po suhom i mokrom asfaltu.
 
raymo je napisao(la):
Ako nista imaju ljepu saru kupuj gledaj dot i to je to-.;)

hehe druze bitno je meni kako se guma ponasa a ne sara xD
Imam KUMHO gume od prosle sezone sa prefinom sarom,ali kada 1,4 autic pri naglom saltanju u 3 brzinu proslajfa na njima znas kolko je sati haha...

btw...uvjerili ste me da ih uzmem,cekam samo da dodju u prodaju to je za nekih mjesec dana :) jer ih je zima povukla u skladista
 
Top