Hamilton prvak

Hamilton prvak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
čovjek sa najviše kazni u sezoni dobio titulu u zadnjoj krivini

voliko sreće ko što ovaj ima nisam još vidio
 
Član
koki+ je napisao(la):
čovjek sa najviše kazni u sezoni dobio titulu u zadnjoj krivini

voliko sreće ko što ovaj ima nisam još vidio

Jebo mateeer!!! Nemogu da vjerujem, pa jebo te formula! AAAAAA ! Sta bi ba ovo, ja i dalje ne kontam nista, sta je s onim Glokom ? OMG!!! OOOOJ! A da ne spominjem ludog kubicu ... oooj!!!

Ja vec poceo skakat po sobi kad jebeni retard peti, nemogu da vjerujem! Pfff!
 
Član
Zadnjih 500 metara govorim jaranu (vernes_amg) bice hamilton peti, kaze on nece i TUUP hamilton prvak...:icon_smile:
 
nesto mi momci u Ferrari boxu skacu lol


Hamilton , najmladji sampion u historiji F1 , samo 35 utrka mu je trebalo da osvoji to


hoce to ko ima srece
 
Član
Har3 je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
čovjek sa najviše kazni u sezoni dobio titulu u zadnjoj krivini

voliko sreće ko što ovaj ima nisam još vidio

Jebo mateeer!!! Nemogu da vjerujem, pa jebo te formula! AAAAAA ! Sta bi ba ovo, ja i dalje ne kontam nista, sta je s onim Glokom ? OMG!!! OOOOJ! A da ne spominjem ludog kubicu ... oooj!!!

Ja vec poceo skakat po sobi kad jebeni retard peti, nemogu da vjerujem! Pfff!

vjeruj da sam 10 cigara za redom spuco a Glock onaj majmun nije bio na intermedijima ebem mu od do
 
Član
definitivno NEZASLUZENO... ciganluk zesci, vidjecemo se slijedece godine. da masa nije bio peh koliki je bio, razlika bi bila veca od 20 bodova, al et...

najbolji dokaz kakav je masa a kakav hamilton je to sto su samo oni iz boxa mercedesa navijali da on bude prvak. a svi ostali za massu...

ono je samo bogu jasno sta se uspjelo desiti... :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
Rezultati
1 F. Massa Ferrari 1:34:11,435 3 2 F. Alonso Renault + 13,2 3
3 K. Räikkönen Ferrari + 16,2 3
4 S. Vettel Toro Rosso + 38,0 4
5 L. Hamilton McLaren-Mercedes+ 38,9 3
6 T. Glock Toyota + 44,3 2
7 H. Kovalainen McLaren-Mercedes+ 55,0
8 J. Trulli Toyota + 68,4 2
9 M. Webber Red Bull Racing + 79,6 3
10 N. Heidfeld BMW Sauber + 1L
 
Član
Svaka cast Mercedesu i Hamiltonu.

Ferari je u ovoj i prosloj sezoni pokazao koliko su supacka i hinjska ekipa.... to su bili i za sumaherovo doba...
 
Početnik
Prodata utrka....cista namjestaljka samo slijep covjek to moze da ne vidi,
Glok....prodata dusa 100m pred ciljem da pusti cigana..nemogu da vjerujem,u istoriji mesecini nije se desilo da je prvak osoba koja najmanje je to zasluzila....napravijo je Glok sebi mjesto u mercedesu....papak usrani...
 
Super Moderator
ma Glok je popustio jb ga nije mu toliko bitno ko hamiltonu... al massa je imo srece pa je padala kisa nisu mu se suze toliko vidjele :icon_biggrin:
meni sasvim svejedno ko je osvojio al eto hajd nek je najmladji u historiji :)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Svaka cast Mercedesu i Hamiltonu.

Ferari je u ovoj i prosloj sezoni pokazao koliko su supacka i hinjska ekipa.... to su bili i za sumaherovo doba...

nemoj zaboraviti da je vozač dobio titulu a ne mercrdes i dalje je FERRARI u konstuktorima BROJ 1

a iskreno reci koje šupačka ekipa i ko je KRAO podatke i od koga
 
evo reci cu ti ja


McLaren Mercedes je kao podatke i spijunirao Ferrari , ove sezone nisu trebali nastupiti , i nisu isplatili 100.000.000 , pi**e su , Hamilton je cigan i nije zasluzio pobjedu, zadovoljan ???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top