Hamann Volcano Mercedes SLR McLaren Special Red

Hamann Volcano Mercedes SLR McLaren Special Red

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hamann-volcano-speci-3_800x0w.jpg

Hamann Motorsports je dopunio paletu boja dostupnih za model Volcano, odnosno njihovu preradu već ionako ekskluzivanog Mercedes SLR McLarena.

Kupci sada Hamann Volcano naime mogu poručiti i u Special Red crvenoj boji, sa kontrastom u pojedinim crnim elementima (ista kombinacija se nastavlja i u unutrašnjosti).
hamann-volcano-speci-5_800x0w.jpg

Hamann je još ranije V8 agregat pojačao na 515kW/700KS i 830 Nm obrtnog momenta, odnosno za 74 konja i 50 Nm više od serijskog modela. Rezultat je ubrzanje od 0 do 60 milja na sat (96 km/h) za samo 3,6 sekunde i maksimalna brzina veća za 14 km/h u odnosu na standardni SLR i za 11 km/h više od SLR-a 722 Edition.
hamann-volcano-speci-10w.jpg

Što se vizuelnih primena tiče, Hamann Volcano karakterišu i novi prednji spojler, pragovi, difuzor pozadi, otvor za vazduh na krovu, Hamannovi EDITION RACE točkovi od 21 inča (sa gumama 255/30 ZR21 napred i 345/25 ZR21 pozadi), zatamnjena zadnja svetla, veliko zadnje krilo, kao i nove aluminijumske pedale, nasloni za glavu sa Hamann logom, kao i karbon fiber i alkantara u kabini.
 
tibor987 je napisao(la):
malo mi vuce na čunerijadu :icon_rolleyes:

ma kakva cunerijada ovo je meni extra, a bio sam u hamannu ovog ljeta i tamo je sve zlo zivo da se razbolis, samo nisam smio nista slikati to me iznerviralo bas...samo da mi je naci na netu slike starog ficka koga je hamann preradio da vidite tu moc:icon_biggrin:
 

MTR

Član
na prvi pogled-previse , al to zaboravis kad ga cujes , brateeeee , ne znas sta se vise cuje , jal kompresor jal motor - zvuk za 10-ku , a izgled ... ma da je sav u kaki boji ne bi mi smetalo :cool::cool::cool:
 
zlajaaa je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Tunerima treba zabraniti da se bakcu oko ovih superautomobila.

meni je bolji serijski!!! jer viđam četo serijski uživo!!!;););) ima jedan SLR u Srebreniku ;););)

Znam,vidio sam,sivi jel da? Al moram priznat nije me nije necu reci odusevio,ali zaprepastio,ono blejim ja iz busa vani,onako defokusiran mi pogled i onda skontam da gledam u top Mercu,ali opet nije mi bila reakcija ko kada sam vidio F430 isto na OMV-u u Srebreniku.Mozda i zato sto ne preferiram Merce nikako,ali bas BAS nikako :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top