Hamachi problem

Hamachi problem

Član
Igro sam već dosta igara sa hamachijem, zadnju igro Portal2, i radilo normalno. Baš se sjećam da sam mogo pingat komp od suigrača dok smo igrali.
Sad htjeli probat Left4Dead hamachijem, al bez obzira na igru, nemogu pingat frenda više.. on mene može, ja sebe mogu (preko cmd). Al premda nema pinga od mene prema njemu (request timed out) nemožemo igrat.
Ista instalacija hamachija kod oboje, firewalls off, jedino sam ja router mjenjao u međuvremenu al sam probo stavit stari i opet neide ista stvar, on mene pinga, ja sebe pingam, njega ne.

Ak je netko slučajno imao slično iskustvo ili zna šta je easy fix bi bio nice..

U hamachiju je zeleni krug pored imena i meni i njemu..
 
pokusaj podesiti da ti je hamachi prioritetna kartica u odnosu na lan karticu, zna do toga biti sto se njega tice.....

ako ne pomogne to, pokusaj kreirati neku novu mrezu pa se prijavite u nju,,,,,
 
http://www.youtube.com/watch?v=QA4cdrBZmNk

Mene je to zezalo, uradio po snimku i proradilo, pa potrazi i za svoj problem, vjerovatno ima ;)
 
Član
Riješeno, Firewall u windowsima je naravno off to je lako, al neki routeri imaju svoj firewall koji se na 192.168.1.1 isto mora isključit.

+ za Left4Dead ak bude kome trebalo, morate svi (4 max) imat prva 4 broja IP adrese ista, tipa 5.145.XXX.... To se postigne sa uninstall remove settings/ install hamachija u isto vrijeme ko i ostala ekipa koja će igrat
+ u konzoli u igri treba sv_lan bit na 1, znači "sv_lan 1"
+ u video opcijama multiple core rendering tak neš treba bit disabled inače će disconnectat ekipu sa servera
 
Top