halogene sijalice

halogene sijalice

imam skuter piaggio nrg a prednje svjetlo mi je skroz slabo pa me interesuje mogu li se staviti dve halogene sijalice od auto 45 w oce li vuci puno struje ipak trebao mi alnaser :) ndm se kurblati :lol:
 
nenad800 je napisao(la):
SpidiBrate je napisao(la):
Mozes i xenon stavit al treba znat slozit;)

necu xenon :)

kako bi se ove sijalice mogle sloziti ,ugl kazu da istope farove da se valjda puno griju

nzm jel imas kakv pametan prjedlog

Pa logicno da se griju,kao mali sam jednom uhvatio u kuci za halogenku i odtad ih mrzim :icon_biggrin:
ne znam sta drugo da ti kazem,dobitna kombinacija je socivo+xenon a ti ako imas neku pametniju ideju iznesi i meni bi znacila :cool:
 
trebam naci mala sociva jer mi je precnik na masci otvora za sjevtlo dva kruga po 5 cm :)

http://scooter-styling.nl/img/NRG.jpg

kontam negdje naci sociva od maglenki ona su manjeg precnika
 
Član
nenad800 je napisao(la):
SpidiBrate je napisao(la):
Mozes i xenon stavit al treba znat slozit;)

necu xenon :)

kako bi se ove sijalice mogle sloziti ,ugl kazu da istope farove da se valjda puno griju

nzm jel imas kakv pametan prjedlog

Sto ne bi xenon kad ti je set 60 KM dobijes dvije sijalice i nisu neke pare a vidljivost u odnosu na najbolje halogene sijalice puno bolja :icon_smile:
 
adi187 je napisao(la):
nenad800 je napisao(la):
SpidiBrate je napisao(la):
Mozes i xenon stavit al treba znat slozit;)

necu xenon :)

kako bi se ove sijalice mogle sloziti ,ugl kazu da istope farove da se valjda puno griju

nzm jel imas kakv pametan prjedlog

Sto ne bi xenon kad ti je set 60 KM dobijes dvije sijalice i nisu neke pare a vidljivost u odnosu na najbolje halogene sijalice puno bolja :icon_smile:

pitanje je jel valja ista par momaka je uzelo pa se zajebalo :icon_sad: vidicu da nadjem obicnu sijalicu 35 w ona bi trebala dobro svjetliti ;)
 
nenad800 je napisao(la):
trebam naci mala sociva jer mi je precnik na masci otvora za sjevtlo dva kruga po 5 cm :)

http://scooter-styling.nl/img/NRG.jpg

kontam negdje naci sociva od maglenki ona su manjeg precnika

Sociva pasu ja mislim sa punta onog starog,imas nrg-ov far sa socivima originalno,pasu i od phantoma f12 itd.


Poenta sa xenonom je da mora ic preko akumlatora i ne smijes ga palit zajedno sa skuterom niti dok je u leru.
xenon vuce dosta pri zagrijavanju(paljenju) kad se upali ko i obicna sijalica je
 
Top