Hajmo photoshoperi

Hajmo photoshoperi

Dakle molim ako neko moze odraditi sljedece za moj Renol:
-farove u crno i xenon iz leća da izlazi
-prosiriti blatobrane izbaciti tockove to bi realno bilo po 5 cm sa svake strane
p04041109140001.jpg


to na prvoj slici a na drugoj karbon krov :icon_smile:

p01041114490001.jpg



zahvaljujem :123:
 
Član
Evo odmah cu ti ja reci, leca i xenone svakako, to ce extra da bude...carbon na krov nemoj unistava izgled auta jer cim se odmaknes na 2 metra izgleda kao da ti je lak matirao...a to toliko prosirivanje blatobrana...pravo sam skeptican zbog oblika i dizajna zadnjeg, ja ne bih o tome ni razmisljao, a kamoli uradio... ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Evo odmah cu ti ja reci, leca i xenone svakako, to ce extra da bude...carbon na krov nemoj unistava izgled auta jer cim se odmaknes na 2 metra izgleda kao da ti je lak matirao...a to toliko prosirivanje blatobrana...pravo sam skeptican zbog oblika i dizajna zadnjeg, ja ne bih o tome ni razmisljao, a kamoli uradio... ;)

u pitanju je i prosirivanje zadnjih stim da ne ide ravno lajsna nego luk kao napred preko tocka.U planu neki projekat sirim trapovima jacim motorom pa onda volio bih vidjet kako bi izgledalo
 
hehehe.....ma toliko photoshopera koji ne znaju sta ce od dosade a nece da ucine uslugeee......ala alaaa :lol:
 
Druze ovom renou nemoze ni PS pomoc...bas sam probo neku sicu da promjenim al......slaba ti nafaka..mjenjaj auto.
 
Član
il mozdaa da on jos malo nauci radit pa da ti onda kaze da se NE MOZE nista uradit (:) i ne moze se pise odvojeno ;)

ja bi ti rado druze uradio al imam problema sa kompjuterom tako da mi PS ne moze radit jebiga ..
 

OmO

Član
Probao sam ponovo raditi ali problem je u pixelima, slab kvalitet slike pa je zato tesko uraditi to sto ti hoces ! Ako imas ikakvu bolju sliku sa vecom kvalitetom dobro bi dosla :icon_biggrin:
 
Član
jbt pa ja bi ti vec to odradio al jbg nekuzim volio bi da i meni to neko uradi al jbg vidim da se potrgase da tebi to srede pa necu ni da pitam OK prednji kraj al ostatak ne neradi to na tom autu nije za sirenja samo visina i felge bez džinži i tetovaza i JB. pravopis!:smajli03:
 
OmO je napisao(la):
Probao sam ponovo raditi ali problem je u pixelima, slab kvalitet slike pa je zato tesko uraditi to sto ti hoces ! Ako imas ikakvu bolju sliku sa vecom kvalitetom dobro bi dosla :icon_biggrin:

imam slika al sve slikano istim mobitelom hehehe....ebg sad :lol:
 
Top