hajmo ovi sto imaju zene nek pokusaju uradit nesto od ovoga

hajmo ovi sto imaju zene nek pokusaju uradit nesto od ovoga

Početnik
Ja sam svoju jednom prepao dok je okrecala palacinke ... baca ona ih u zrak ,ja fino polako i buuuuuuu :D :D :D

uhh i nikad vise ni slicno nisam probao jer kuhinja i steta na njoj me kostala pofino ... bem ti i zenu i kuhinju i sve




ps poslije mi sakrila kljuc od garaze nisam mogao uci 4 sata u garazu .... kad je vidjela da cu provalit kaze ev ti kljuc jebala te garaza bla bla i tak se zakacimo malo ...


zato bolje fino cvijece , bombonjera i sl.
 
oojjj brale kakve budale, prvi najjaci po zvuku :D opali bas ne zali, ona sa fenom prejaka (bel cu pokusati hahaah) a zadnja onako, dobro je navukao, ali prva vise boli...
 
ja sam zenu izmazao cetkicom od preradjenog ulja po licu kad je spavala(malo nos,malo obraze,malo celo),i onda sam je probudio i zamolio da mi napravi kafu..kada je sisla u dnevni boravak sa kaficom(tu smo sjedili mati,otac,brat i ja) svi smo popadali sa stolica...
ali imam divnu zenu koja se tada samo ogledala i odvalila smijati....
(mogo sam spavati na kaucu narednih dvije godine da sam originalni kakav castrol uzeo,sreca pa je skinula fairy-em :lol: )
Bilo je tu cesto koje kakvih prepadanja,kao npr. pozovem je u garazu da mi nesto pomogne i sacekam je iza vrata sa kamionskom trubom na 6 Bar-i pritiska iz kompresora,hihihi... :D mosh mislit ,bilo je ko u TOM I JERRY crtanom skakanja...
dobar clip,daje mi po koju ideju....
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ja sam zenu izmazao cetkicom od preradjenog ulja po licu kad je spavala(malo nos,malo obraze,malo celo),i onda sam je probudio i zamolio da mi napravi kafu..kada je sisla u dnevni boravak sa kaficom(tu smo sjedili mati,otac,brat i ja) svi smo popadali sa stolica...
ali imam divnu zenu koja se tada samo ogledala i odvalila smijati....
(mogo sam spavati na kaucu narednih dvije godine da sam originalni kakav castrol uzeo,sreca pa je skinula fairy-em :lol: )
Bilo je tu cesto koje kakvih prepadanja,kao npr. pozovem je u garazu da mi nesto pomogne i sacekam je iza vrata sa kamionskom trubom na 6 Bar-i pritiska iz kompresora,hihihi... :D mosh mislit ,bilo je ko u TOM I JERRY crtanom skakanja...
dobar clip,daje mi po koju ideju....
:lol: :lol: nisi ti normalan!!
 
Top