Hajmo mišljenje o kupovini alu felgi

Hajmo mišljenje o kupovini alu felgi

Član
Ovako hoću kupiti alu felge na sam našao u Volanu neke po cijeni od 280 KM komad 17" OZ MSW 12, pa šta mislite kako bi stajale na mome fordiću
 

Prilozi

  • MSW_12_Black_Polish.jpg
    MSW_12_Black_Polish.jpg
    79,5 KB · Pregleda: 4
Član
Puno su para jos ako su bez guma ;)..ali mislim da bi izgledale ekstra na mondeu..vidi malo po piku imas jeftinijih 17 po 500-600 sa gumama ;)
 
Član
ako imas budzet za neke nove skuplje, uslikas auto i uradis nekoliko modela koji su :cool: :cool: u ps ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Puno su para jos ako su bez guma ;)..ali mislim da bi izgledale ekstra na mondeu..vidi malo po piku imas jeftinijih 17 po 500-600 sa gumama ;)

bez guma su,nema druže na piku ništa raspon šarafa je 5x108 vrlo rijetke felge odavno ih tražim.
 
Član
ne mogu stojati lose..samo uzmi jos nekoliko modela u razmatranje ...pa u ps pogledaj kako koje leze ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
ne mogu stojati lose..samo uzmi jos nekoliko modela u razmatranje ...pa u ps pogledaj kako koje leze ;)

ma najlakše bi bilo da imaju samo jedne,nego veći je belaj što nemaju ništa na lageru sve ide preko slike,a kad naručiš i daš lovu nema nazad.
 
Član
Bez 2000KM onda ne prolaziš. Ako imaš te pare samo za fele i gume, uzmi još koji model u razmatranje. Nije da ovim fali nešto, ali ima još dobrih modela.;)

PS. Uslikaj auto sa boka, pa nek ti ovi fotošop majstori malo pomognu u izboru.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Bez 2000KM onda ne prolaziš. Ako imaš te pare samo za fele i gume, uzmi još koji model u razmatranje. Nije da ovim fali nešto, ali ima još dobrih modela.;)

PS. Uslikaj auto sa boka, pa nek ti ovi fotošop majstori malo pomognu u izboru.;)

ma jest dvije milje malo puno al i nije " kad je bal nek bude maskenbal" a i auto je novije pa mislim da se isplati investirat,kod mene je duže vrijeme znam ga u dušu,morat ću malo bolje pronjuškat pa zamolit nekog da mi pomogne oko fotošopa bar kad dajem lovu nek bude da valja,kontaktirao sam ove u taxibaru za niže opruge mislio sam ići -35 mm,jer i ovako je naprijed ponizak.
 
drug ja ne bi ispod 18-ki isao, jer 17-ke na mondeu male izgledaju,
druga stvar je sto je mondeo extra udoban, pa mu 18-ke ne
predstavljaju ni najmanji problem, znaci komfor ne gubis,a izgled je puno bolji
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
drug ja ne bi ispod 18-ki isao, jer 17-ke na mondeu male izgledaju,
druga stvar je sto je mondeo extra udoban, pa mu 18-ke ne
predstavljaju ni najmanji problem, znaci komfor ne gubis,a izgled je puno bolji

potpisujem ovo...kako ti rece kad je bal nek je maskebal...
kad vec investiras uzmi 18tice :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
drug ja ne bi ispod 18-ki isao, jer 17-ke na mondeu male izgledaju,
druga stvar je sto je mondeo extra udoban, pa mu 18-ke ne
predstavljaju ni najmanji problem, znaci komfor ne gubis,a izgled je puno bolji

potpisujem ovo...kako ti rece kad je bal nek je maskebal...
kad vec investiras uzmi 18tice :)

pa ljudi šta mi to radite,vidi sad belaja,sad 18" :icon_confused:,pa ima da me raskućite :D
 
Član
ne znam, felge lijepe pravo ali su mi toliko isfurale da tesko da bi ih ja kupio!
ipak tvoje auto ti radi sta oces
 
Član
A ima i ovoga za 18-ke... kada vec toliko dajes uzmi bas neke dobre... :icon_smile:
taj mondeo je povelik, taman bi mu legle 18" uz naravno spustanje... kod mene npr. ma duplo manje auto, pa su 16" taman :D
 
Član
elvis_h je napisao(la):
Ovako hoću kupiti alu felge na sam našao u Volanu neke po cijeni od 280 KM komad 17" OZ MSW 12, pa šta mislite kako bi stajale na mome fordiću


ovakvih modela već ima dosta, za te pare se mogu naći neki unikatniji model
 
Top