hajmo letaci pomoci pri presjedanju....:D

hajmo letaci pomoci pri presjedanju....:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Hodbina je napisao(la):
minhen ti je jedan od laksih aerodroma sa prtljagom nemas nista do destinacije,a taj aerodrom je relativno mal,cesto sam ga koristio

Relativno mali aerodrom :icon_question::icon_question::icon_question: , dje si ti bio ?? na nekom sportskom aerodromu ??

druze nista se ti ne sekiraj , u Minhenu nema problema sa prtljagom ide to ko na traci , samo se nemoj izgubit :D
 
Član
MTR je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
minhen ti je jedan od laksih aerodroma sa prtljagom nemas nista do destinacije,a taj aerodrom je relativno mal,cesto sam ga koristio

Relativno mali aerodrom :icon_question::icon_question::icon_question: , dje si ti bio ?? na nekom sportskom aerodromu ??

druze nista se ti ne sekiraj , u Minhenu nema problema sa prtljagom ide to ko na traci , samo se nemoj izgubit :D

gledacu da se ne izgubim....:D :D :D cuo sam da je minhen ko dva frankfurta...D: mislim na aerodrom..:D
 
Član
znaci izadjem iz aviona i trazim connecting flights... izlazim na istom terminalu samo razliciti leveli... dolazim na level 4 a idem sa levela 3... mene je najvise strah da ja ne iazdjem sa aerodroma, pa da moram ponovo prolaziti svu proceduru mada svi mi kazu da sa aerodroma nemozes tako lako izaci....:D

u kopenhagenu kad sam bio bilo mi na aerodromu super... malo sam pregledao 2 feraria koja su se nalazila tu...:D :D
 
Član
MTR je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
minhen ti je jedan od laksih aerodroma sa prtljagom nemas nista do destinacije,a taj aerodrom je relativno mal,cesto sam ga koristio

Relativno mali aerodrom :icon_question::icon_question::icon_question: , dje si ti bio ?? na nekom sportskom aerodromu ??

druze nista se ti ne sekiraj , u Minhenu nema problema sa prtljagom ide to ko na traci , samo se nemoj izgubit :D

jasta nego mali jedan od manjih sa kojeg prekookeanski letovi idu,u usporedbi sa londonom,frankfurtom,amsterdamom,vankuverom,new yorkom,los angelesom itd
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
minhen ti je jedan od laksih aerodroma sa prtljagom nemas nista do destinacije,a taj aerodrom je relativno mal,cesto sam ga koristio

Relativno mali aerodrom :icon_question::icon_question::icon_question: , dje si ti bio ?? na nekom sportskom aerodromu ??

druze nista se ti ne sekiraj , u Minhenu nema problema sa prtljagom ide to ko na traci , samo se nemoj izgubit :D

gledacu da se ne izgubim....:D :D :D cuo sam da je minhen ko dva frankfurta...D: mislim na aerodrom..:D

e pa pogresno si cuo, frankfurt je najveci njemacki aerodrom i jedan od najvecih evropskih aerodroma, a zasigurno najprometniji...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
e pa pogresno si cuo, frankfurt je najveci njemacki aerodrom i jedan od najvecih evropskih aerodroma, a zasigurno najprometniji...

moze biti da sam pogresno cuo...:D a to da je najprometniji sam znao... :D
 
Član
ma nemoj se bolan sekirat bice sve u redu imas vremena a pricas engleski,ne polecu avioni tacno u minutu a vjerujem da ces malo ranije i sletit ,uglavnom bice sve OK,,,
 
Član
Frankfurt je skoro duplo veci aerodrom od Minhenskog, godisnji promet putnika je oko 50 miliona dok je u minhenu oko 30 miliona, charles de gaul i heathrow su najvecu u evropi i usluzuju preko 60 miliona putnika godisnje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top