H7 SMD sijalice

H7 SMD sijalice

dakle, radi se o sljedećem...ne znam jel iko od vas koristio ovo, ali mi se čini da bi mogle postić jačinu normalne sijalice...

http://cgi.ebay.at/2X-KFZ-Auto-H7-68-SMD-LED-Birne-Licht-Leuchten-12V-weis-/290483619647?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item43a22c473f

ipak 68 diodica nije malo...ako se lijepo raspodijele, i sočivo ih baci, mogle bi lijepo obasjat...
interesuje me znači, jel iko slično nešto već stavljo na auto, i kolko je efikasno..?
 
Član
stavljao sam kod kolege H1 na isti fazon i mogu ti reci da se vidi. nije sad ko obicna sijalica ali moze se koristiti kao dnevno svjetlo. navace dobro svijetli ali nema onu osvjetljenost na cesti kao obicna sijalica vec osvjetli negdje oko 1m max 2m ispred auta. napomena sijalica je stavljena u far za dugo svjetlo.
 
Član
ima i mahir na pezou u maglenkama ovakve sijalice,mislim na isti ovaj fazon.Bas nam je palio kad smo bili u zivinicama,fino sija,ali nisam uvjeren da ima jacinu,doduse radilo se o sijalici za maglenku,ove h7 jos nisam vidio ni kod koga,a bas me zanima da li imaju snagu obicne sijalice
 
ma vidim nisu skupe, mogo bi ih reko naručit, al opet sam skeptičan, kolko bi bile dobre...
za fazona jesu, i tako za dnevnih svjetala...al pošto dosta putujem, ne bi ih baš mogo držat ako nisu dobre noću...
hvala za odgovore.. :)
 
Član
ne moze zamijenit jacinu normalne sijalice, stoji na njima da su za "showcase" upotrebu.... kod mene su h3 u maglenkama one sa 40-tak dioda, slabije jesu, ali idu uz ksenone, bas dodje nesto kao daylight
 
ma ja, to u maglenkama ja sminka...posto cu na proljece ugradjivat maglenke, onda ide ovo ko daylight...
hvala :)
 
Član
Ima više razloga zašto ja ne želim da petljam sa ovim smd, ako izuzmemo da imaju lijepu boju i tu sva priča završava,
- prvo su skupe
- loš kvalitet (kinezi) (vjeruj mi imam i h11, w5w, h7)
- u startu i kad sve rade vidljivost je lošija od normalne halogenke a da ne govorim u odnosu na xenon, vremenom počinju da crkavaju ove male lidece pa tako nemaš više 68 nego 67 ovaj br zna da padne jako...
- h11 po magli = no maglenke

Vjeruj mi nije vrijedno para...
 
Top