H4

H4

Član
Je li se ko susreo sa nekim H4 sijalicama (halogenke), ali da vuku na bijelo, jer mi se bi-xenon ne ispali stavljati, jer ne mogu nigdje van BiH sa njima a da ne strepim hoce li mi zaljepiti kaznu, pogovoto za EU jer moram imati one cistace farova za xenone...

Mogu biti i brendirane, ne moraju samo kinezi
 
tih sijalica na izvoz, oznacene su sa xenon look, imas po shopovima i na auto pijaci, po vecim marketima, prepoznaces ih po plavom staklu ;)
 
one i nisu ni za sta drugo nego za sminku, za vidljivost slabo, narocito kisa, mada to momak nije ni pitao ;)

ako hoces vidljivos zna se OSRAM nigth braker, ili Xenon, ali kako pomenu doticnu situaciju za xenon, onda sta ti volje.....

P.S. Nabij xenon 4300k, boja kao obicna sijalica ali vidljivost :icon_eek::icon_eek:
 
u hrvatskoj tokom ljeta i veci dio proljkeca i jeseni ne treba svjetla po danu, ako po danu ides, a mene su zaustavili tamo, peglaju brate samo tako, mene tetka spasila:cool:
 
Član
drug ja imam te sijalice i odmah sam to smece skinuo sa auta...po kisi smrt nista ne vidis...ko da ih i nema..zato drug nemoj ih stavljati..pokajat ces se a i djaba ces pare baciti ;)
 
Top