H4 LED sijalice

H4 LED sijalice

Član
Pozdrav,interesuje me dali je neko stavljao one nove H4 sijalice na auto,one sa SMD diodama (našao sam ih dosta,koje imaju od 16 do 68 SMD dioda po sijalici) vrijedi li to staviti,dali je to samo za izgled ili poboljšava i vidljivost noću. Pregedao sam po forumima,ali svi spominju samo xenone ili Night braker sijalice kao zamjena za obične. Kod mene je obični far,bez sočiva ako to išta mjenja u cjelini. Xenoni mi se ne stavljaju,dosta putujem,a shvatio sam da bi to bilo kažnjivo svuda oko BiH. A ako je to istina,onda je samo pitanje dana kad će i kod nas uvesti taj zakon,tako da bi to bilo bacanje para. Ako ne valjaju te sa SMD diodama,dali bi smio postaviti obične ali jače (90/100w) H4 sijalice,ili bi morao raditi neke prepravke na faru. Hvala unaprijed:icon_question:
 
ako stavis ove od 90/100W odose ti sjenila, ove smd mislim da su samo sminka, Limpi je stavljao na svoju "rozelinu" :lol:
Ako hoces bolju vidljivost stavi OSRAM i to je to, ili zbavi H4 BiXenon projektorske lece sa xenonom i uzivaj.;)
 
Član
Te led sijalice mozes koristii samo kao sminku pa i da imaju 200 dioda, ne bacaju svjetlost ispred auta.. Znaci samo sminka i dnevna svjetla..
 
Top