H1 i H7 sijalice

H1 i H7 sijalice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako, nasao sam u Interexu Boschove H7 sijalice, ali nemaju H1. Zanima me gdje u Tuzli mogu uzeti obje vrste na jednom mjestu, znaci da nisu neke lijeve marke, nego Osram, Bosch, Phillips... Znam da u Mercatoru imaju sigurno one Pilot H1, ali me zanima imaju li gdje drugo kvalitetnije ?
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Ovako, nasao sam u Interexu Boschove H7 sijalice, ali nemaju H1. Zanima me gdje u Tuzli mogu uzeti obje vrste na jednom mjestu, znaci da nisu neke lijeve marke, nego Osram, Bosch, Phillips... Znam da u Mercatoru imaju sigurno one Pilot H1, ali me zanima imaju li gdje drugo kvalitetnije ?

Ja sam u mercatoru uzo "Lampa" sijalice, BluXe pise na njima, bile su vise od godine, i sad su ispravne (samo sto stoje u kutiji ko rezerva) . Nisu nesto pretjerano skupe bile 13-14 KM.
 
Član
Imao sam i ja takve ali H4, iskreno vidljivost po kisi je bila ravna nuli. Kakva je kod tebe bila ?
 
Član
ma to ti je gore kad krenes na gradinu, onim putem iznad panonskog...imaju riko...znam ja gdje je :)
 
Član
ja sam neki dan bio u merkatiru vodim da imaju osram neke sijalice halogenke nisam bash zagledo koje su al im je cijena 36-38 km sigurno su bolje nego neke pijacarke od 12 km
 
Član
ja osramovu H4 obicnu u interexu platio 5,30...jebo ta kineska plava govna, treba kupit original, a cijena ista...
 
Član
Ma kakav xenon look, to sam jednom probao, a po kisi sam naslijepo vozio, kad se nisam prevrnuo... objesim ti taj look kad ce mi glava biti u vreci... ili original zuta, ili bijela svjetlost, ostalo nista :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top