H&R Volkswagen Golf Plus

H&R Volkswagen Golf Plus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svejedno, ne ide jedno uz drugo...

Ako kazes da je H&R Golf onda znaci podrazumjeva se da je to prerada na kojem ce pokazati svoje sposobnosti, a ako si izdao nesto dijelova za Golf, ali nije iz tvoje radione, onda je to H&R suspension for Golf Plus...

Nijanse su u slaganju rijeci, ali jako bitne...

Tom logikom onda Alpine Mini, nije Alpinevoa prerada, nego su "nestooo" izdali za Minija i slicno...

Isto koda kazes Tom Tailor Tibor Salai, ispadne koda sam ja vlasnik Tom Tailora, a ako kazes Tom Tailor majiza za Tibora Salaia e to je drugi par carapa....uglavnom ko je htio shvatit ce, ko nece ne mora...zato sam i pitao Dottorea cemu kacit na forum Auto xxx by A3M kad su samo felne kdo vas kupljenje ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Svejedno, ne ide jedno uz drugo...

Ako kazes da je H&R Golf onda znaci podrazumjeva se da je to prerada na kojem ce pokazati svoje sposobnosti, a ako si izdao nesto dijelova za Golf, ali nije iz tvoje radione, onda je to H&R suspension for Golf Plus...

Nijanse su u slaganju rijeci, ali jako bitne...

Tom logikom onda Alpine Mini, nije Alpinevoa prerada, nego su "nestooo" izdali za Minija i slicno...

Isto koda kazes Tom Tailor Tibor Salai, ispadne koda sam ja vlasnik Tom Tailora, a ako kazes Tom Tailor majiza za Tibora Salaia e to je drugi par carapa....uglavnom ko je htio shvatit ce, ko nece ne mora...zato sam i pitao Dottorea cemu kacit na forum Auto xxx by A3M kad su samo felne kdo vas kupljenje ;)

Tibore dragi :)

nemoj molim te :) :) kad dodjem u Mostar samo... :) Napisao si sam, da pokazu svoje sposobnosti, njihove sposobnosti su sto se tice ovjesa... a ne neki wide body kit i ne znam ni ja sta... za to postoje druge firme :) A dodavanje imena firme ispred ili iza nekog automobila je sasvim druga prica...

H&R opruge, distance, gewinde i ostale proizvode ne kupuju samo ljudi koji su u svijetu tuninga. Ja bi takođe volio da vidim to isto auto sa vecim naplatcima, body kitom, ali to bi onda bila reklama i za te ostale firme... A kao sto rekoh, ovo nije show car, vec obicno, normalno auto, sa H&R oprugama i H&R distancama, koje se mogu cak i naruciti uz novo auto.

A H&R Golf Plus je kao sto rekoh zbog lakseg prepoznavanja, i naravno da nece pisati kilometarski naslov: H&R Suspension Components VW Golf Plus with H&R Springs and H&R Trak+ wheel spacers, vec ukratko H&R VW Golf Plus... :)

i onda kad se procita clanak, vidi se o cemu se zaista radi :)
 
Član
Dragi Sale ( ili ti ga Drazene :D )

ti govoris sa marketinske strane ja sa logicke strane, i ostajem pri svom misljenju ( moram te sekirat malo, tek da bude zabavno na poslu :D ) smatram da H&R kad ide ispred oznake modela auta, da je onda kompletna prerada u njihovoj bransi, znaci nek bude ovako kit aauto sto se tice dizajna, ali ako je H&R Golf onda tu treba biti i distanci i gewinda i strut braceova i svega sto poboljsava vozne karakteristike a ima naziv H&R...to ocito ovaj Golf nema ( a vala i ne treba mu :D )

Ako nista onda barem ime: H&R springs for Golf ili tako nesto...

P.S Ono sto smo pricali, tehnicki ni xxx auto ne moze biti by caraudio, posto nije on proizveo zvucnike, nego Alpine :lol::lol::lol:

Burazeru, imam osjecaj da ces me odma zvat na telefon opet cim ovo procitash :lol:, ali znam da ne bi ti mogao bez mene i mojih malverzacija hihihihihihihi :icon_biggrin:
 
tibor987 je napisao(la):
Dragi Sale ( ili ti ga Drazene :D )

ti govoris sa marketinske strane ja sa logicke strane, i ostajem pri svom misljenju ( moram te sekirat malo, tek da bude zabavno na poslu :D ) smatram da H&R kad ide ispred oznake modela auta, da je onda kompletna prerada u njihovoj bransi, znaci nek bude ovako kit aauto sto se tice dizajna, ali ako je H&R Golf onda tu treba biti i distanci i gewinda i strut braceova i svega sto poboljsava vozne karakteristike a ima naziv H&R...to ocito ovaj Golf nema ( a vala i ne treba mu :D )

Ako nista onda barem ime: H&R springs for Golf ili tako nesto...

P.S Ono sto smo pricali, tehnicki ni xxx auto ne moze biti by caraudio, posto nije on proizveo zvucnike, nego Alpine :lol::lol::lol:

Burazeru, imam osjecaj da ces me odma zvat na telefon opet cim ovo procitash :lol:, ali znam da ne bi ti mogao bez mene i mojih malverzacija hihihihihihihi :icon_biggrin:

Tibor Salai :) Dosta je za danas :) Nastavljamo u Mostaru :)
 
Član
Znaci zakljucak je... ovo nije prerada, vec samo automobil koji prikazuje mogucnosti H&R-ova paketa za novi golf plus ;)
 
Član
Svi spominjete distance i opruge, ali niste ukljucili u popis prerada i tablicu registarsku an kojoj pise H&R :D:D:D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Svi spominjete distance i opruge, ali niste ukljucili u popis prerada i tablicu registarsku an kojoj pise H&R :D:D:D

to je style... :lol:

znaci... mozda i je prerada :icon_question: :icon_twisted: :icon_twisted:
 
Cim sam vidio Golf u nazivu teme odmah sam znao da ce se razvezati prica.A odmah ispod imate vrhunskog Mitsu u kojem nema ni 2 stranice komentara.Pateticno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top