H&R ili Eibach za Astru G

H&R ili Eibach za Astru G

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz,u dilemi sam koje opruge da uzmem.. H&R je br.1 koliko znam,neki kazu pretvrdo ,ovo ono,pitao sam ljude sto imaju h&r kazu da boljih nema ,da nemaju nikakvih problema,za eibach nista ne znam,uzeo bih 3mm opruge na serijske amortizere auto astra g 2000 god ,koliko se otprilike krece cijena za 1 i druge? Molim da odgovore ljudi koji su probali,a ne cuo od prijatelja od prijatelja
 
Član
ja mislim licno da tu i nema neke razlike izmedju ova 2 proizvodjaca jer su top u svojoj klasi..
 
Član
pa i to je mene zbunilo,ljudi pricaju pretvrtd ovo ono,a na njihovoj stranici stoji najkomfornija voznja od svih opruga je sa njima... Buduci da su one 3mm ,da li ce biti nekih problema sa serijskim amortizerima? Da li ce se morat mjenjat? Jer ja jako puno pazim,normala vozim,tako da nebi trebalo biti.. Na sta trebam da pazim prilikom ugradnje? ABS ili neki senzori? Treba li se jos sta podesavat?
 
Član
H&R garantuje da na 3 cm neće biti nikakvih problema sa amortizerima, a netreba da paziš ni na što, jedino štimanje špure obavezno nakon ugradnje.;)
 
Član
Dottore je napisao(la):
H&R garantuje da na 3 cm neće biti nikakvih problema sa amortizerima, a netreba da paziš ni na što, jedino štimanje špure obavezno nakon ugradnje.;)

ja imam H&R, i stimam spuru skoro redovno :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top