H&R 35mm opruge

H&R 35mm opruge

Član
Zdravo ljudi
Uzeo sam opruge za vw bora H&R 35mm.
Vrijedi li pokusat stavit opruge na stare obicne amortizere ili je bolje uzet i nove amortizere?
 
Član
Pa sad nisu u odlicnom stanju a nisu ni u katastrofalnom,neka srednja zalost.
Pa se bojim da se nece vise osjetit na nizim oprugama ta dotrajalast amortizera
 
Mogu al ce ti to bit privremeno losije amortizere nize oprug sjebu dok kazes keks,ja bi na tvom mjestu uze bilstein komplet amortizere,aksijalne,odbojne gume I ko na konju si :) al sad ko voli nek izvoli,tvoje auto tvoj ćeif.
 
Član
Mogu al ce ti to bit privremeno losije amortizere nize oprug sjebu dok kazes keks,ja bi na tvom mjestu uze bilstein komplet amortizere,aksijalne,odbojne gume I ko na konju si :) al sad ko voli nek izvoli,tvoje auto tvoj ćeif.

Vec sam kupio opruge samo pa cu stavit sad ovako i dokle bude islo,posle cu uzet nove amortizere i dobro svima
 
Član
pravis dva posla od jednog, ako mozes uzmi nove amortizere i montiraj sve zajedno, bolje ti je nego da za dva mjeseca ponovo sve skidas i stavljas nove amortizere
 
Član
Hvala svima na odgovorima i na savjetima.
Ipak sam odlucio da mjenjam i amortizere,opruge sam vec uzeo h&r 35mm a ovih dana cu uzet amortizere gledo sam vec ali sam zaboravio proizvodjaca,nisu skupi uglavnom ;):)
 
Član
Hvala svima na odgovorima i na savjetima.
Ipak sam odlucio da mjenjam i amortizere,opruge sam vec uzeo h&r 35mm a ovih dana cu uzet amortizere gledo sam vec ali sam zaboravio proizvodjaca,nisu skupi uglavnom ;):)
Baci jednu poruku kad to montiras sto se tice komfora i cijene tih amortizera ako te ne mrzi
 
Član
Baci jednu poruku kad to montiras sto se tice komfora i cijene tih amortizera ako te ne mrzi

Javit cu ti,ali ih necu montirat prije 15 aprila.
Cijena opruga je 105 eura
A amortizeri su isto sportski gasom punjeni,ne znam marku
Sa popustom ce me izac 4 amortizera 65 eura i ja sam se iznenadio. To je cijena bez odbojnih guma i solja
A komplet sve 4 amortizera,odbojne gume i solje sa popustom oko 110eura
 
Javit cu ti,ali ih necu montirat prije 15 aprila.
Cijena opruga je 105 eura
A amortizeri su isto sportski gasom punjeni,ne znam marku
Sa popustom ce me izac 4 amortizera 65 eura i ja sam se iznenadio. To je cijena bez odbojnih guma i solja
A komplet sve 4 amortizera,odbojne gume i solje sa popustom oko 110eura
110 eura amortizer komad Ili sva 4?
 
Top