Guša - filter goriva ili ?

Guša - filter goriva ili ?

Pozdrav forumasi,

Naime, prije neka 2 mjeseca sa zamjenio filter nafte, MAF senzor te reparirao turbinu s obzirom da je stara odradila svoje.

Eh sad od kako je to sve urađeno imam jedan mali problem na autu koji se nekad dešava nekad ne ali u 90% slučajeva tek kad se upali auto.

Znači prvi jači gas ali samo u prvoj ili drugoj brzini startni poslije paljenja auta, auto kao da se guši tj. Kao da pokušava upaliti tu tubinu a ne može u toj brzini, te kada se to desi dovoljno da prebacim u treću brzinu i toga više nema nikako bez obzira o kojoj se brzini radi auto vuče ko zmaj. Znači samo je problem npr. Upalim auto i sad krečem lagano prebacim u drugu i u drugoj brzini drzim gas i kada auto dode do mjesta gdje treba upaliti turbinu nece guši se, prebacim u trecu normalno..............čupa, isto kao da treba da je nešto odčepi i kad radi onda radi.

Ali to se ne dešava uvijek samo nekad.............Vozio kod majstora dijagnostika ne prikazuje ništa.

Ako znate o čemu bi se moglo raditi slobodno sugerirajte. Da li može praviti probleme ovaj filter goriva što sam stavio jer je on upitne kvalitete ?
 
Poslednja izmena:
Član
Gdje si isao na dijagnostiku?Vidim da si iz TR pa meni na jednom od servisa nisu mogli izbrisati onaj djavo da sam mjenjo ulje i da danas mi izbaciva Service Insp
 
Član
Ne bih da podcjenjujem neciji rad i strucnost, ali dijagnostika nije kao sto vecina majstora misli uci samo na autoscan opciju viditi ima li greski i obrisati ih.
Potrebno je sve parametre motora prekontrolisati ponaosob.
 
Član
dijagnostiku auto u pokret i nek ocitava parametre nedje mora bit jebada jbg valjda osjetis kako ti auto vuce kad nece nema sta bit umislio
 
Član
Jesu ti ocistili intercooler prije nego su postavili reparirani turbo? Kakvo je stanje katalizatora i EGR ventila?
Moguce da ti nije dobro nastelovana varijabila, pa prepuni, al' svakako ako nastavis tako voziti ici ce turbina opet na reparaciju...kakvi gasovi 1-2 minuta nakon paljenja?!
 
Top