GUME ZA PASSATA 5.5

GUME ZA PASSATA 5.5

Znaći kupio sam dvije gume 195-65-15 haman nove...
Jedna je GOODYEAR..
A druga DUNLOP....
ima li kakvog uticaja to što su proizvođaći razlićiti...msm ima li kakvog uticaja na vožnju i to...
SVAKA INFORMACIJA MI JE DOBRO DOŠLA...
HVALA UNAPRIJED !!
POZ..

2duwe9y.jpg
 
Član
cak i po nasem zakonu, na istoj osovini moraju biti identicne gume... radi sare, smjese, razlocite nece isto "vuci" nit se ponasati
 
Limpi je napisao(la):
cak i po nasem zakonu, na istoj osovini moraju biti identicne gume... radi sare, smjese, razlocite nece isto "vuci" nit se ponasati

ma drug lahko ću ja s zakonom :p
bitno mi je ovo drugo da auto ide bez probelama i to...
HVALA TI U SVAKOM SLUĆAJU ;)
 
Član
možda ce nekima bit glup moj komentar al ja ne znam kakvo neki ljudi mogu dat circa 10 000 km za auto a ne mogu jednom u 3-4 godine uzet gume, bolje da uzmes najjeftinije dvije savine gume i stavis naprijed nego to sto jedna ovakva druga onakva, mislim ti ne znas al gume i kočnice su najbitniji za auto, bar ja tako razmisljam ;)
 
Dzeniii je napisao(la):
možda ce nekima bit glup moj komentar al ja ne znam kakvo neki ljudi mogu dat circa 10 000 km za auto a ne mogu jednom u 3-4 godine uzet gume, bolje da uzmes najjeftinije dvije savine gume i stavis naprijed nego to sto jedna ovakva druga onakva, mislim ti ne znas al gume i kočnice su najbitniji za auto, bar ja tako razmisljam ;)

Upravu si 100% za sve što si napisao..
al tebra ispale mi drama jeftino...
malo je situacija specifićna naš...
u svkom slućaju tnx na prijedlogu ;)



Ibricaa je napisao(la):
HAHAHAHAAHHA ma ciganska posla :p
Ipak je to Bosnjo, samo neka se improvizuje :p

HAHHAHAHA..
moraš se snalaziti tebra ;)
 
Član
samo stavljaj ba, ljetne obje, jos ako je slicna sara nema problema :cool:
jest da ja to nebi radio nesto mi krnjavo... ali nece ti od toga zivot zavisiti;)
 
AnDel je napisao(la):
samo stavljaj ba, ljetne obje, jos ako je slicna sara nema problema :cool:
jest da ja to nebi radio nesto mi krnjavo... ali nece ti od toga zivot zavisiti;)
ma šara su fakat identićne... gume haman nove ba još se s njih nije ona boja skinula..
aaa i na kraju krajeva ja to ne tjeram baš puno.. tako da nebi trebalo biti problema...
 
Član
Ej mene bi to bilo stid pitat javno na nekom forumu covjece ako si vec naumio to uradit onda uradi :icon_confused:
 
George je napisao(la):
Ej mene bi to bilo stid pitat javno na nekom forumu covjece ako si vec naumio to uradit onda uradi :icon_confused:

drug ako možeš pomoći kojom korisnom informacijom samo naprijed..
aa s ovim pametovanjem mi ne pomažeš..
POZ...
 
Franki je napisao(la):
Pa mogo si bar kupit polovne malo bolje....:icon_smile:

ma moga ,moga sam kupiti 4 nove mišelinke i živio...al bi me zaklale da valja ovako ove sam dobio dram jeftino i do sad što sam se raspitao nebi trebali biti nikakvih problema s autom...
u guma su faka identićne šare...
POZ..
 
Član
Vidio sam ja i Q7 sa različitm gumama :lol: Barum gume i to 16" koštaju oko 100KM nove... jebiga onda da ću stavljat raspar. Neki ljudi nemaju ni jednu istu gumu na autu i voze.. ali nije bit u tome ;)
 
zlajaaa je napisao(la):
Vidio sam ja i Q7 sa različitm gumama :lol: Barum gume i to 16" koštaju oko 100KM nove... jebiga onda da ću stavljat raspar. Neki ljudi nemaju ni jednu istu gumu na autu i voze.. ali nije bit u tome ;)

ma joj drug ako mi autu neće naštetiti idu one... abd sutra ;)
lahko mi je zamijeniti tu jednu ako sutra opet ispadne jeftina kao ove do sad ;))
poz...
da se razumijemo 3 gume su goodyear samo je jedna dunlop..
 
Top